PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395595}
6,1 18 519
ocen
6,1 10 1 18519
Horsemen Jeźdźcy Apokalipsy
powrót do forum filmu Horsemen - Jeźdźcy Apokalipsy

Niewypał

ocenił(a) film na 4

Niestety zakończenie mnie rozczarowało. Czy ma to byc parafraza przysłowia "cicha woda brzegi rwie. ?" Pomysł że aż tak okrutnymi zbrodniarzami byli skrzywdzeni przez rodzinę młodzi ludzie, niemalże dzieci uważam za chybiony. Czy w tym filmie wystąpiła chociaż jedna zdrowa na umyśle postać. ?

percas

"Pomysł że aż tak okrutnymi zbrodniarzami byli skrzywdzeni przez rodzinę młodzi ludzie, niemalże dzieci uważam za chybiony." poczytaj rysy biograficzne seryjnych morderców, a szczególnie zwróć uwagę na ich dzieciństwo. A co do dzieci, dzieci są z natury okrutne. Gdyby nie uświadomić dziecku, że nie wolno śmiać się z człowieka z garbem to by się śmiało i mu dokuczało, nie mówię już o dzieciach, którym rodzice nie mówili, że pieska nie wolno kopać, bo go to boli. Dorośli odróżniają dobro od zła, a dzieciom trzeba to dopiero wpoić. Więc część twojego komentarza jest raczej chybiona.

percas

To ty chyba inny film oglądałeś!Zakonczenie było własnie zajebiste!Do samego konca nie spodziawałem się,ze najwazniejszy bedzie jego syn i ze zostął wybrany do tej sprawy nie przypadkowo.spoko pomysł.

ocenił(a) film na 3
percas

Oczywiście że niewypał! Moja lodówka jest bardziej intrygująca od fabuły tego MELODRAMATU.

ocenił(a) film na 8
ajson

od razu kiedy zobaczyłem tego chłopca wiedziałem, że będzie w to zamieszany.

ocenił(a) film na 3
cHrzanek

Dokładnie, ja też. Już sama jego morda na to naprowadzała, nie mowiac o zachowaniu...

cHrzanek

właśnie, za bardzo przewidywalny film, żeby dać mu więcej niż 5/10 wg mnie

ocenił(a) film na 5
goswork

ja dodam od siebie, ze odkąd ta dziewczynka dala temu gosciowi woreczek z martwym plodem to stalo sie oczywiste ze jego problemy z dziecmi beda zamieszane w sprawe, tylko ciekawi mnie czy ten syn, dostal wyrok jakis czy co? bardzo nie lubie jak niema jasnego zakonczenia;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones