PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 360
ocen
6,3 10 1 28360
6,4 9
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

Piękne.

ocenił(a) film na 9

Naprawdę piękna, mądra i oryginalna bajka. Zachwyciłem się. Bardzo dawno nie płakałem
na filmie :). Aż trudno mi uwierzyć w taką niską średnią... uważam ze więcej ludzi powinno zobaczyć ten film.

ocenił(a) film na 8
Tlaloc

Też się dziwię, że średnia jest tak niska. To jedna z piękniejszych bajek dla dzieci jakie widziałem (a uwielbiam bajki dla dzieci). Taka śliczna, w starym stylu, wzruszająca i z widocznym morałem. Jak będę miał dzieci, to chętniej pokażę im Hortona niż Shreka. Shreka za to chętnie obejrzę sam :)
Swoją drogą, mnie bardzo łatwo jest wzruszyć, więc trzeba było ukryć łzy, które napłynęły mi do oczu, przed rodziną i znajomymi, bo jak to, dorosły prawie (17 lat), a płacze na bajce dla dzieci? Och, grzywko moja, co ja bym bez ciebie zrobił? :D

ocenił(a) film na 10
Bernierdh

Ja się nie dziwię ogólnej ocenie, bo są i noty 1/10 zatem zaniżają średnią. Gdyby oceniały tę baśń dzieci oceny byłyby dużo, dużo wyższe, a przecież do dzieci jest ona skierowana, a nie do dorosłych, których 'zasad' (Czego nie widać, tego nie ma!) postępowania ta historia dotyczy.

ocenił(a) film na 9
Bernierdh

Bernierdh nie przejmuj się, ja mam 27 lat i od czasu do czasu bardzo lubię obejrzeć jakąś animację teoretycznie przeznaczoną dla dzieci. Pewnie większość dorosłych osób tak robi, tylko trudno im się do tego przyznać. I nie jest dziwne, że ludzi ciągnie do porządnych bajek. Przy wszechobecnej przemocy i seksizmie zarówno w programach przeznaczonych dla dorosłych, jak i dla dzieci ludzie się zniechęcają telewizją i szukają programów, które będą ich zadowalały.

ocenił(a) film na 9
Tlaloc

Zgadzam się z Tobą. Bajka przepiękna i prześmieszna, a na dodatek bardzo pouczająca. Nie wiem dlaczego ma taką niską ocenę.

ocenił(a) film na 8
joanka288

Większość osób nie ma tej wrażliwości (wyczucia albo mądrości) aby rozumieć morał czy przesłanie tego filmu, oceniają tylko ile w filmie jest erotycznych aluzji, głupawych potknięć albo pierdnięć. A że większość widzów szuka właśnie takiej taniej rozrywki to się na Hortonie zawiedli i przez to zaniżają swoją ocenę.

ocenił(a) film na 9
OmniModo

Jedna z mądrzejszych bajek które w obecnych czasach są tworzone, mnie również zachwyciła, a największą sympatię wzbudziła postać nierozumianego przez ojca introwertyka Jo-jo :)

ocenił(a) film na 9
Tlaloc

Cudowna animacja, stara krowa jestem ale chyba czwarty raz ją dzis oglądałam i na koniec mogłam za złym Vladem narzekać że mi sie szklom oczy i łatwo sie wzruszam :) podwyższam z 8 na 9.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones