PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 392
oceny
5,3 10 1 35392
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Chory film.

ocenił(a) film na 8

Co za psychopata wyreżyserował taki makabrycznie chory film? Po prostu gratuluje psychy, bo żeby wymyślić coś takiego jak ten gówniany "hostel" trzeba być porypanym . "Bogaci ludzie, którzy chcą zaspokoić swoje chore zachcianki" ? już po opisie da się wywnioskować, jaki to poryty film. do tego jeszcze tak mocno skopiowany pomysł od "piły", przez co jeszcze bardziej nie da się go oglądać. pozdro dla ludzi, którym się film podobał - jesteście chorzy.

ocenił(a) film na 7
diabelek99

Popatrz też na film ze strony technicznej z której został bardzo dobrze zrobiony na muzykę itp. a tematyka to kwestia gustu...Poza tym tematyka całkowicie różni się od piły wiec nie ma co tu gadać...Film ogólnie mi się podobał oby więcej takich :)

ocenił(a) film na 8
CriticMan

"całkowicie różni się od piły" ? - może podpowiem ci podobieństwa: ludzie uwięzieni w krwawych pułapkach, zaspokajanie potrzeb chorych ludzi. CAŁKOWICIE różny?
" oby więcej takich filmów " ? - naprawdę lubisz patrzeć na wypalanie oczu , przebijanie narządów i odcinanie rąk , nóg itd. ? no to gratuluje psychy: )

ocenił(a) film na 7
diabelek99

No może nie całkowicie się różni ale jest znacznie lepszy. A ja gratuluję ludziom którzy oceniają film na 1 bo jest trochę krwi i flaków.Ten film to takie słabe gore słyszałaś kiedyś o takim gatunku??? Ten film nie jest dla bachorów, idż lepiej sobie obejrzyj bibera czy inny szłam a jak podrośniesz to wtedy weźsię za filmy dla dorosłych xD... A z moją psychą jest wszystko wporządku , nie narzekam...

ocenił(a) film na 8
CriticMan

Moze i jestem mloda , ale na gatunku sie znam , bo juz troche horrorow w swoim zyciu sie naoogladalam i mam swoje ulubione , ktore uwazam za fenomen. i ty mi tu z biberem nie wyjezdzaj , bo goscia nie cierpie. tyle.

ocenił(a) film na 7
diabelek99

Nie wyjeżdżałbym z biberem jakbym nie zobaczył go u ciebie w profilu ocenionego na 10...Skoro go nie cierpisz i filmowi dajesz 10 to w takim razie te wszystkie hostele musisz uwielbiać kierując się tą logiką, cool może i tak być

ocenił(a) film na 8
CriticMan

kiedyś go lubiłam, teraz to dno !

diabelek99

jeśli ten film był dla Ciebie makabryczny to oglądnij sobie "Srpski Film". Myślę, że nawet do końca nie dojdziesz. "Hostel" jest trochę w stylu Tarantino, polecam zaznajomić się też z jego innymi produkcjami. Co do "bogatych ludzi" to nieprzyjemnie Cię zaskoczę ale na prawdę istnieją grupy osób, które płacą grube pieniądze za zabijanie innych :)

ocenił(a) film na 8
johjohnson

No właśnie, i to takie jakby zachęcanie od tego.. Może dotąd płacili tylko za zabijanie osób, do których np, czują nienawiść, a teraz zobaczą jak to fajnie i będą chcieli też zabijać niewinnych? O.o Niewiadomo, co takim psychopatom do głowy strzeli, a taki film jak "Hostel" daje im tylko pomysły...

diabelek99

Bez sensu. To takie głupie myślenie jak na przykład to, że film "Zmierzch" zachęca do bycia spedalonym wampirem :D

ocenił(a) film na 8
johjohnson

nieprawda.. bo wampiry nie istnieją, a mordercy tak prawda? jest różnica? wg mnie tak.. w kazdym razie ja tego filmu nie lubię i uważam za bezsensowny. jakby nie mogli kręcić lepszych i straszniejszych horrorów, niż takie obrzydliwe..

diabelek99

Dlatego horrory są dla osób w wieku +18 :p a dla Ciebie to chyba dobrym "horrorem" będzie właśnie "Zmierzch"... :D

ocenił(a) film na 8
johjohnson

o jezu, jakoś "Piła" nie jest dla mnie w ogóle straszna... oglądałam wszystkie części i ani raz się nie bałam. ale "hostel" jest gorszy.. O__o

diabelek99

cool story

ocenił(a) film na 8
johjohnson

cool story bro ,changed my life ;d . okej, koniec spamu!

diabelek99

Istnieją tak zwane wampiry energetyczne Na Webie wysysają pewnie niektórym resztki logiki i racjonalnego analicznego umysłu

ocenił(a) film na 6
johjohnson

gdzie takie grupy ludzi istnieja?chyba w twojej chorej,dzieciecej wyobrazni .

CriticMan

Nie sądzę aby do tego typu filmu trzeba było podrosnąć. Można by to napisać w przypadku filmu Z PRZEKAZEM nakłaniającego widza do refleksji, a nie takiego szitu jak Hostel! Nieładnie tak wytykać komuś wiek zwłaszcza gdy własne posty są na zdecydowanie niższym poziomie niż ten, który reprezentuje autorka wątku. Wyzywanie innych od bachorów lub trollów nic nie wnosi do dyskusji.

un_caballero_andante

Zgadzam się. Według mnie do tego filmu nie trzeba podrosnąć (bo niby do czego?) tylko posiadać niższą wrażliwość na cudzą krzywdę i większą tolerancje na latające po ekranie flaki. Przekazu w tym zero, film o niczym. I niech mi nikt nie mówi, że zwyczajnie nie dorosłam do tego filmu i inne podobne infantylne posty. Nie mam nic przeciwko horrorom czy nawet filmom o zabójcach o ile reżyserzy próbują chociaż trochę zgłębić psychikę tych ludzi jak np. w Dexterze (jest to akurat serial, ale pasuje idealnie).

ocenił(a) film na 1
CriticMan

To nawet horror nie jest.. tutaj masz tylko flaki,psychopatów i tyle..
W prawdziwym horrorze liczy się uczucie strachu u napięcie, a nie z kogo więcej krwi się wyleje..

ocenił(a) film na 8
McFlyPL

Dokładnie, zgadzam się z @un_caballe ro_andante, @rose_fw i @McFlyPL
A szczególnie, że "w prawdziwym horrorze liczy się uczucie strachu i napięcie, a nie z kogo więcej krwi się wyleje"
Dobrze, że są jeszcze ludzie o podobnych, NORMALNYCH:) poglądach. Pozdrawiam ich!

ocenił(a) film na 4
CriticMan

CO kurde?! Dobrze zrobiony? Juz pominę masę błędów, które były również w całkiem niełej jedynce, ale jedynka miała jakis klimat. Tutaj zostało to bezczelnie zniszczone przez "mistrza" Tarantino przez głupie żarciki i przegięcia.

ocenił(a) film na 9
diabelek99

Zdecydowanie lepszy od pierwszej części! Ale myślałem że sceny będą zdecydowanie mocniejsze niż w jedynce... Muzyka bardzo dobra. Scena jak taka kobieta płukała się we krwi bardzo mi się podobała ale zdecydowanie za krótka :/ W dwójce przynajmniej wytłumaczone jest kim są ci ludzie itd. Daje 9/10.

ocenił(a) film na 8
arni_92

jak ta kobieta płukała sie we krwi... O___o JA PIER*OLE. JUŻ NIE MA NORMALNYCH LUDZI NA TYM ŚWIECIE

ocenił(a) film na 9
diabelek99

Ja jak najbardziej jestem normalny ^^ :D Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
diabelek99

Aha uważasz film za ,,makabrycznie chory'' i dajesz 1/10 ? :O POZDRO600

ocenił(a) film na 8
arni_92

sorry ale to moja opinia.

diabelek99

Boze to jest na bank trollowanie ten post.

ocenił(a) film na 8
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
whocares3211

prędzej ty. nie wiem, jak taki film można oglądać z jakąkolwiek przyjemnością.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
whocares3211

ej, bez przesady, nie obrazaj mnie O.o

ocenił(a) film na 8
whocares3211

kazdy ma prawo do swojego zdania i swoich racji, ale nie przesadzaj i mnie nie obrazaj O__O

diabelek99

To ty nie przesadzaj z takimi tematami bo przez ciebie ta strona robi sie coraz wiekszym dnem.

diabelek99

Dodam jeszcze ze wystarczy wejsc w twoj profil i widac od razu w jaki sposob ty oceniasz filmy. Wiec bedac grzecznym prosze cie nie pisz wiecej swoich opini bo ta strona niedlugo bedzie trollowiskiem.

ocenił(a) film na 8
whocares3211

Prosze cie, mam prawo do własnego zdania. Niby w jaki sposób oceniam filmy? Daję 9,10 tym które mi się podobają, masz coś do tego? A nie powinieneś, bo tu każdy ma prawo do swojego zdania.

diabelek99

Jestes trollem, tyle w temacie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
whocares3211

Koniec, zgłaszam. Obrażać się nie dam :)

diabelek99

To nie obrazaj tej strony i przestac pisac tutaj te farmazony glupi dzieciaku :D

diabelek99

Każdy ma prawo oceniać po swojemu ale jeśli brakuje komuś beztronności w postrzeganiu poziomu artystycznego filmów mógłby nie wypowiadać się na temat filmu którego nie rozumie i nie akceptuje Obejrzeć może każdy widz ale ocenć bardziej obiektywnie nieliczni

ocenił(a) film na 5
diabelek99

Eeee normalnie?

ocenił(a) film na 1
diabelek99

Zgadzam się,to najbardziej chory film jaki w życiu widziałem!!

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
caracal

Uuu to Ty jeszcze mało widziałeś ;)

ocenił(a) film na 8
diabelek99

Że człowiek który to wymyślił jest chory? W zwiastunach widnieje informacja, iż film jest "oparty na faktach". Eli Roth twierdzi, że znalazł tajską stronę dotyczącą "morderczych wakacji", na których można torturować, a potem zabić kogoś za 10 000 dolarów. Pokazał stronę Quentinowi Tarantino i zaadoptowali pomysł na potrzeby filmu. Później w jednym z talk-show powiedzieli, że nie mieli pojęcia, czy strona była prawdziwa, czy nie. Wierz mi że na świecie być może istnieje takie miejsce lub podobne miejsce gdzie można za kase zabijać ludzi... A co do filmu i tym co się im podoba, to jest przecież horror, w horrorze są takie sceny i nie masz prawa nazwać ich chorymi chyba że każdy horror wg ciebie jest chory. Rozumiem że może ci się nie podobać ale są ludzie którym film się podoba i jakoś nie leżą przypięci pasami do łóżka w psychiatryku.

ocenił(a) film na 8
Pinocchio

nawet jeśli takie coś istnieje, to po co robić z tego film ? ja po prostu nie rozumiem, jak można takie coś oglądać z przyjemnością.. nie taka jest definicja horroru, że ma być strasznie krwawy i mają flaki latać po ekranie, tylko że film ma przestraszyć, a do tego nie potrzeba zabijania i całego mnóstwa krwi... Np. "Koszmar z ul. Wiązów" - jest zabijanie, ale przynajmniej ma jakiś sens.. "Paranormal activity" - wcale nie krwawy, a straszy. Jak widać, żeby film straszył i został ciepło przyjęty nie potrzeba go robić na podstawie łapania niewinnych ludzi i zabijania ich w chory sposób.

ocenił(a) film na 8
diabelek99

Taki podgatunek, slasher o ile się nie myle. Zobacz 'Martwice mózgu' o wiele bardziej 'krwawy' niż hostel.

diabelek99

"Paranormal activity" jest straszny dla Ciebie? Naprawdę widziałaś niewiele filmów i chyba w końcu zaczynam dostrzegać dlaczego filmy mają ograniczenia wiekowe. "Nawet jeśli takie coś istnieje, to po co robić z tego film?" ehh... Wiesz odradzam Ci filmy Tarantino w takim razie. Robić z tego film dlatego, ponieważ ludzie (nie dzieci) lubią oglądać cierpienie, psychopatów, morderców itp. itd. (i jest to o wiele bardziej ciekawe niż biografia 18 letniego Justina Bibera) Nie wiem czy zauważyłaś, ale to właśnie czarne charaktery z reguły są uwielbiane przez widzów, ludzie lubią się bać. Oglądasz bardzo kiepskie filmy z gatunku horror i co Ty możesz o nim wiedzieć? Piła, Klątwa, Koszmar z ulicy wiązów to nawet nie są klasyki horroru... Obejrzyj Lśnienie, Dziecko Rosemary, Egzorcysta, a nie jakiś chłam pokroju "Hostel" czy "Nocny pociąg z mięsem". Najczęściej oceniane przez Ciebie gatunki to horrory, komedie romantyczne czy filmy familijne, a oceniane filmy to jedynie modny chłam z kiepską fabuła i dużą ilością krwi... Dziwią mnie jedynie Twoje oceny "Se7en" - 9, "Jesteś Bogiem" - 10 o.O Gdzie tu sens? Obejrzysz bardzo dobry filmy i oceniasz go na 9, obejrzysz przekłamaną biografię i dajesz 10... Ale są gusta i guściki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones