PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395787}

Hostel 3

Hostel: Part III
4,9 15 798
ocen
4,9 10 1 15798
Hostel 3
powrót do forum filmu Hostel 3

Jaka jest wasza opinia co do sceny z wyrywaniem całej skóry z twarzy ??

Ja powiem tak - Bardzo mocna scena , i chyba najmocniejsza z całej serii Hostel.

ocenił(a) film na 3
Czyzykowski

Chyba tylko ta scena ratuje cały film przed najniższą notą z mojej strony. Więc w efekcie daje 3/10 i nic więcej. Bo niestety kontynuacja marna, i tyle o ile jedynka całkiem mi się podobała(druga część już troszkę mniej) tak trzecia część to jakaś lipa na max-a. Już samo przeniesienia akcji filmu do Las Vegas to jak dla mnie trochę kiepski pomysł. Ale nic nie uderza mnie bardziej jak fabuła. Typowa Amerykańska przesłodzona z motywem zazdrości i zdrady w tle. A na koniec oczywiście Happy End, bo niecny plan wychodzi na jaw i dokonuje się zemsta z wszystkie krzywdy. A co do sceny z wyrywaniem całej skóry z twarzy, to OK. Szkoda, że takowych nie było więcej.
POZDRAWIAM

nexus0

Dobrze ze nie oglądałeś filmu Nekromantik z 1987 tam dopiero jest masakra :d

milan18_filmweb

Akurat Nekromantik (i sequel) biją tę część o dwie długości, fabularnie i kreatywnie.

ocenił(a) film na 2
Czyzykowski

"bardzo mocna scena" - to mało filmów widziałeś...

a jaka jest moja opinia tej sceny? prócz tego, że od lat wykorzystywana do granic możliwości (pojawia się nawet w serialach, choćby w "Spartacus: Blood and Sand") to spróbuj to wykonać w normalnych okolicznościach, ot taka bzdura, nic innowacyjnego

TuPaK

Buhahahaha zdziwiłbyś się ile ja horrorów oglądałem ;] Mówię że z całej serii a nie najmocniejsza jaką kiedykolwiek widziałem!!! Czytaj z zrozumieniem -.- , bo w serii Hostel nie ma dużo scen gore. A poza tym może ty coś obejrzyj polecam tobie - August Underground , The Tortured lub Cannibal Holocaust ;]

ocenił(a) film na 2
Czyzykowski

przykro mi, Twój śmiech nie robi na mnie wrażenia. czy bym się zdziwił... nie sądzę, liczbami mnie nie zaskoczysz. i niestety czytam ze zrozumieniem, nieumiejętne ściąganie lateksu z twarzy to scena niestety dość słaba, nawet jak na tą serię, nie ma się tu czym zachwycać. a co do gore, daj sobie spokój, wybrałeś kiepski repertuar

TuPaK

No tak , a oglądałeś/aś wgl te filmy?

ocenił(a) film na 2
Czyzykowski

nie należę do głupców, nie krytykuję czegoś czego nie widziałem. jeśli chcesz się przechwalać tytułami to przynajmniej wybierz coś oryginalnego, czym możesz kogoś zaskoczyć. Cannibal Holocaust to klasyka kina kanibalistycznego (podobnie jak Eaten Alive czy Cannibal Ferox), głównie za sprawą żółwia i dziewki szykownie nabitej na pal. niestety jest to także pozycja do znudzenia przytaczana przez każdego pseudo-znawcę gore. August Underground, tania, bezsensowna i nudna trylogia, ni to śmieszne, ni konkretne - kolejny badziew kręcony tylko po to aby dzieciaki chwaliły się jaki to zły i niepoprawny film oglądały, nie ma się czym podniecać. równie dobrze możesz przytoczyć tu Srpski Film albo Human Centipede, żenujących pseudo-shockerów było sporo. czy The Tortured był kiepskim filmem, może i nie, czy był jednak czymś wybitnym? tym bardziej...

ocenił(a) film na 4
TuPaK

Widzę kolega zna się na dobrych filmach .. moja prośba mógłbyś podać tytuły jakichś filmów jednak nie żadne Human Centipede itp. tylko troszkę wybitniejsze filmy trzymający poziom dobrego horroru/gore
pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
TuPaK

Po pierwsze nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Po drugie może byś tak sam podał jakiś tytuł, którym byś np. mnie zaskoczył wielki znawco.
Po trzecie Hostel pod względem gore jest tragicznie słaby, więc się zbytnio nie dziwię, że akurat ta scena szokuje.

ocenił(a) film na 10
Czyzykowski

the torturted - świetny!! a hostel 3 najelpszy z całej serii

ocenił(a) film na 4
agahub37

ale na 10 nie zasługuje, a najlepsza jest część 1

ocenił(a) film na 10
Little_Jacob

mi się najbardziej 3część podobała.

ocenił(a) film na 4
Czyzykowski

Jedyna dobra w tym filmie

ocenił(a) film na 1
Little_Jacob

Scena z wyrywaniem skóry na twarzy jest ciekawa ale nie powala na kolana, a tym bardziej nie zmusza mnie to odwracania wzroku od ekranu. Bardziej ruszyła mnie scena z drugiej części --> odcinanie jajek nożycami ogrodowymi.

A cały film to nieporozumienie. Zero pomysłu na scenariusz, zero polotu i poczucia humoru z poprzednich części.
Szkoda, że ocena też nie może być 0.

ocenił(a) film na 4
D4ron

fakt, dobrze się nawet zapowiadał, ale np. scena z chrząszczami, dno...

Czyzykowski

Powiem tak. Ten fil jest najgorszą częścią. Ehhh nie ma co tu pisać, zepsuli go. A sceny "straszne", "obrzydliwe" - nie ma ich....

Czyzykowski

U to maało widziałeś^^

Film przeciętny, mogli bardziej się postarać

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

idioty to sobie poszukaj w rodzinie.

użytkownik usunięty
Czyzykowski

po co jak w internecie ich wielu

w domu będzie ci łatwiej ;]

użytkownik usunięty
Czyzykowski

nie lubie sobie ułatwiać życia dlatego zawsze znajduje czas by napisać ,,spoiler'' gdy ujawniam fabułę filmu

ocenił(a) film na 6
Czyzykowski

dobre filmy wymieniłeś ja dodam jeszcze "Men behind the sun", "Shogun's Sadism" , "Ichi The Killer" "Cannibal Ferox" choć Holocaust lepszy , ale nic nie przebije "Guinea Pig - Flower of Flesh and Blood" - jest to spektakl gore :), czy "nekromantiki" 1,2 no i jeszcze "Aftermath" :))))

ocenił(a) film na 2
brof

ojj, dzieci, dzieci...

ocenił(a) film na 6
TuPaK

sorry ale mam 28 lat to nie znaczy że od czasu do czasu lubię takie filmy obejrzeć

Czyzykowski

Najmocniejsza z Hostel 3, ale nie wszystkich Hosteli. Bardzo fajna scena, najlepsza w filmie wręcz.

Czyzykowski

Akurat ta scena jest słaba i mało sugestywna a sztuczność aż bije od niej po oczach. Jak chcesz zobaczyć mocną scenę ściągania skóry z twarzy to polecam "Texas Chainsaw Massacre: The Beginning" wersja UNRATED.

A tak w ogóle to zabawne, ale w tym filmie nie ma nawet jednej porządnej sceny gore (sic!).

Witcher

Mógłbyś podać w której minucie znajduje się owa scena? Oglądałem ten film z dwa razy, ale już zdążyłem odesłać go w zapomnienie, czas sobie odświeżyć pamięć.

Czyzykowski

Nawet się nie podnieciłem przy tej scenie , a filmów o tej tematyce naoglałem się naprawdę sporo.

ocenił(a) film na 5
Czyzykowski

Film tak do godziny fajny i nieźle się można było zaskoczyć, ale końcówka to już dno.

Czyzykowski

Nie rozśmieszaj mnie.
Scena pod względem wykonania była żałosna. W teatrze by to lepiej zrobili.
A potem jeszcze scena z robalami - żenada.
W porównaniu do cz. 2 to kompletne dno. Prysznic z krwi, zjadanie nogi na żywca, obcinanie fiuta - to były mocne sceny.

ocenił(a) film na 7
Czyzykowski

Dobra scena i type!

ocenił(a) film na 5
Czyzykowski

żałosna scena, dla bezmózgów

ocenił(a) film na 7
Czyzykowski

Mnie najbardziej zabolało obcinanie członka z dwójki, po prostu wizja tego bólu przyprawia mnie o zawroty głowy. :P

ocenił(a) film na 5
DeGreZet

Wcale tak bardzo nie boli..

użytkownik usunięty
DeGreZet

Za co dałeś tu aż 7? Słabe dialogi, mierne aktorstwo i zero klimatu. W porównaniu do bardzo dobrej jedynki ta część to kpina.

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie to co napisałaś idealnie opisuje drugą część, a nie 3-cią. 2-ka była odgrzewanym kontletem bez klimatu, za to 3 równie ciekawą, ale lepiej napisaną fabułę od 1.
Klimat według mnie jest, tylko inny niż w poprzednich częściach. Po za tym film świetnie trzymał w napięciu, które budowane było conajumniej dobrze.

ocenił(a) film na 5
Czyzykowski

ta scena była spoko:D reszta zwłaszcza robaki .... zostawię bez komenta na + początek i te zmyły ale na duży - późniejsze zaszlachtowanie gościa który na końcu pociesza pannę niedoszłej ofiary....

lukas_allien

Oglądałam tą scenkę na You Tubie. Z tego co zrozumiałam, to facet któremu wyrwano twarz błagał o litość i próbował się wykręcić tym, że ma żonę i dzieci. Akurat nie wiem, czy to prawda, czy miał rodzinę. W każdym razie jakoś nie przepadam za horrami a potej scenie dałam sobie spokój z tym filmem.

ocenił(a) film na 5
Czyzykowski

Zabieg usuwania skóry z twarzy jest jedynym momentem, który zapada w pamięć po obejrzeniu tego filmu. Reszta nudna jak flaki z olejem, bohaterowie banalni. Scena z robakami oklepana, a z kuszniczką mało brutalna. Zraniona kobieta mści się na innym frajerze? a może po prostu jest psychopatką. Mogliby to jakoś bardziej podkręcić, no ale może chłopak nie był taki zły, wiec go długo nie katowali. Nie błagał też o litość, co wzbudziło moją sympatie do niego. Poza tym ten film to taka mieszanka serii 'Ocean' (George Clooney) z kogutkami zabawiającymi się w Las Vegas i dość przeciętnym filmem akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones