PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765538}
7,1 9 680
ocen
7,1 10 1 9680
7,5 4
oceny krytyków
Hostiles
powrót do forum filmu Hostiles

Rewelacyjne kino z genialnym podkładem muzycznym,kolorystyką scenerii,kunsztownie dobraną charakterystyką postaci,kostiumów. Mile jestem zaskoczony grą Rosamund Pike zagrała wybitnie,Bale oczywiście bryluje bezkonkurencyjnie.OJ dawno nie widziałem tak świetnej rozrywki na ''szklanym'' ekranie. Kino dla dojrzałego z dużą dozą empatii.......TO NIE TEN TYP WESTERNU jeśli liczysz na głośne strzelanki. Film ten porusza bardzo ważne kwestie,pytania gdzie do dziś trudno na odpowiedz.POLECAM GORĄCO LEKTURA FILMOWA OBOWIĄZKOWA. OGLĄDAJCIE BO NAPRAWDĘ JEST CO.....Pozdrawiam serdecznie życząc nie banalnego seansu !!!

ocenił(a) film na 9
kinoman5555

Też jestem mile zaskoczony grą Rosamund Pike, nie spodziewałem się po Niej tak świetnej kreacji.

ocenił(a) film na 9
kinoman5555

Nie moglbym sie nie zgodzic :) Bardzo celna opinia. Szacun

ocenił(a) film na 8
kinoman5555

Jestem świeżo po seansie i jestem pod dużym wrażeniem. Na szybko połączenie Larry'ego McMurtry z Cormakiem McCarthym. Film rozkręca się z każdą sceną. Godny polecenia.

kinoman5555

Rewelacyjny!
A Bale powinien mieć za tę rolę nominację

ocenił(a) film na 8
kinoman5555

Wreszcie ktoś kto docenia ten film, jego niespieszny charakter i powściągliwość. No i R Pike w chyba najlepszej roli jaką zagrała. Takie kino festiwalowe, kasy nie zarobi ale ci co obejrzą teraz, jak zobaczą za dziesięć lat że jest powtórka o 23-ej we wtorek to obejrzą nawet i piąty raz.

ocenił(a) film na 9
lornemalwo

DOKŁADNIE...Pozdrawiam serdecznie. I tak się stanie...

ocenił(a) film na 9
kinoman5555

Amerykańska dusza zawsze była twarda, wyizolowana, stoicka i zabójcza. I wciąż taka jest. Takim tekstem się ten film rozpoczynał. Film, niczym współczesny krzyż pokutny stawiany w średniowieczu, w miejscu popełnienia zbrodni. Mądry i wymowny film, na pograniczu arcydzieła - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 10
Szpila_1308

oglądałem na Dalekiej Północy na arbajcie i polskich słów mi zabrakło,żeby trafić tak jak Ci się udało plus nie-nachalna panorama -bo często piękno detalu, aż zachwyca....

ocenił(a) film na 9
skaradiuz

:) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones