PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 448
ocen
7,1 10 1 56448
7,6 28
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

dobry na odstresowanie, a pod koniec tempo naprawdę niezłe!

ocenił(a) film na 8
nataszowa

Racja, absurdalna historia zrealizowana w typowym brytyjskim podejściem do czarnego humoru. Kapitalny film.

ocenił(a) film na 9
OmniModo

no i akcja w markecie, rozwaliła mnie:) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Dokładnie, film świetny ale trzeba zobaczyć w całości! Pegg i Frost tworzą jak zawsze znakomity duet!

ocenił(a) film na 9
konfiturka11

i dawny Bond też nieźle dał radę!

ocenił(a) film na 9
nataszowa

to nie film w stylu, mozna nie obejrzec fragmentu i się zaczai o co chodzi w dalszej akcji - swietny, zwariowany z genialnym humorem :)

ocenił(a) film na 9
MegaTM

To rzucanie mrożonkami w markecie mnie rozwaliło....

ocenił(a) film na 9
MegaTM

To prawda, bo oprócz humoru tam jest fajna fabuła i świetnie dobrani aktorzy

ocenił(a) film na 9
nataszowa

doskonały film, przy który można się autentycznie zrelaksować.

ocenił(a) film na 9
krzysiek1308

Dokładnie!

ocenił(a) film na 9
krzysiek1308

Właśnie!

ocenił(a) film na 9
nataszowa

Popieram w pełni!

ocenił(a) film na 8
nataszowa

Tez lubię ten film, jaja na maksa

ocenił(a) film na 7
nataszowa

A ja właśnie wolę pierwszą połowę filmu. W niej tempo też jest niezłe, ale mamy taką mniej więcej realistyczną komedię satyryczną. Obiektem satyry jest praca policji ale nie tylko.
Potem film staje się ewidentną parodią serialu "Morderstwa w Midsomer" (taka sama angielska wieś, idylliczna na pozór, a jednak od czasu do czasu ktoś tu kończy żywot w okolicznościach bardzo dramatycznych).
No a końcówka filmu jest już do tego stopnia odleciana, że staje się jakby osobną opowiastką w stylu zupełnie odmiennym niż wszystko co ją poprzedza. Dobrze choć, że nawet w tej końcówce mamy wciąż trochę wesołej zgrywy. Dobrze, że na przykład to, co przez moment wygląda jak okropny horror w krwawym stylu gore - zostaje stonowane jęczeniem filmowego czarnego charakteru, który jednak nie zginął, tylko się bardzo pokaleczył i go boli.
W sumie jest OK, ale zawiązanie akcji podoba mi się bardziej od jej kulminacji.

ocenił(a) film na 9
Film_Polski

To zależy z której strony się na to spojrzy, najważniejsze, że ogólny efekt fajny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones