PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6222}

Hot Shots 2

Hot Shots! Part Deux
7,0 38 082
oceny
7,0 10 1 38082
6,3 6
ocen krytyków
Hot Shots 2
powrót do forum filmu Hot Shots 2

Najkrwawszy film w historii. Bardziej krwawy niż RoboCop,a nawet Pamięć Absolutna! Topper Harley Rządzi!!!
"Żartujesz?-Gdybym żartował powiedział bym: Przychodzi koń do baru,a barman: Koń-aczek?" A tak w ogóle to: "War is fantastic!"

kinoman77_filmweb

Ta część była nawet zabawna w przeciwieństwie do część pierwszej ale i tak Naga broń z Nilsenem była 100x zabawniejsza.

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

"Widzę, że ból nie jest ci obcy. -Byłem żonaty. -Acha... - Dwa razy. -Uuuuu!" :)

"Benson coś knuje, udowodnimy, że nie nadaje się Pan na prezydenta. -To potrafię udowodnić sam."

ocenił(a) film na 9

"Byłem lepszy w" Wall Street"!

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

I love you in Wall Street ;-)

ocenił(a) film na 4
kinoman77_filmweb

kinoman77, a właściwie...Snake Plissken... obecny niemal na każdym forum filmów z lat 90-tych. Otwieram lodówkę i boję się, że tam będziesz ;-P Jesteśmy niemal rówieśnikami stąd pewnie podobne zamiłowanie do klasyki kina. Ale ja 9/10 daję raz na trzy lata.

Wolę inne parodie: Strzelając Śmiechem, Fatalny Instynkt, Milczenie Baranów czy Nagą Broń 1 i 33 i 1/3.

Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 9
armarange

Do lodówki nie wchodzę, za zimno, tak więc możesz śmiało korzystać:)

Pozostałe, wymienione przez Ciebie też bardzo lubię (może za wyjątkiem Baranów)
Zwłaszcza Fatalny Instynkt warto wspominać, bo jest niesłusznie zapomniany i pomijany w podobnyh zestawieniach, a to też gaenialna parodia.

Dodałbym jeszcze Kosmiczne Jaja i oczywiście Top Secret.

Również Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

UHF znamy?:)

ocenił(a) film na 9

Znany:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones