PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38465}
7,0 3 072
oceny
7,0 10 1 3072
Hotel Splendide
powrót do forum filmu Hotel Splendide

czy zabiegi z mikrofonem pojawiającym się co kilka minut były spowodowane zamysłem twórców,
czy był to po prostu zwykły błąd. Nie czaje tego kompletnie, bo nie widzę sensu by coś takiego
stosować w tym filmie.

lumunus

Tez to zauważyłam i myślę,że był to błąd. Ale któż to wie? ;)

ocenił(a) film na 10
velvet_touch

Oglądam kolejny raz, i tak sobie myślę (możliwa nadinterpretacja), że pojawiające się mikrofony, już w pierwszych minutach filmu, to nic innego jak wszechobecny monitoring hotelowy. Heh, w końcu to steampunk, a pewnie już w 2004, kiedy film był wydany, kwestia monitoringu nie była nowością.

ocenił(a) film na 10
sajtafari

sorki, premiera światowa 2000...
heh, może większość z nas oglądała wersje studyjną? A może to jednak monitoring? Wszędzie i zawsze... Pani "Harpia" stworzyła co stworzyła.

sajtafari

Wierzcie lub nie, ale nie zauważyłam ani razu żadnego mikrofonu. Tzn. nie zauważyłam świadomie. Możliwe, że to dostrzegałam w trakcie oglądania, ale kompletnie nie zwracało to mojej uwagi w negatywnym stopniu, bo nie pomyślałam o tym ani razu... ;p Gdy tutaj o tym przeczytałam, to aż się zaczęłam zastanawiać, czy jakaś ślepa nie jestem... ;p

ocenił(a) film na 5
sol4me

Ja jestem szalenie wyczulona na takie błędy i - czy zamierzone, czy nie - mnie mikrofony ogromnie irytowały. Bardziej skupiałam się na nich niż na fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones