PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537547}
6,2 10 555
ocen
6,2 10 1 10555
Huśtawka
powrót do forum filmu Huśtawka

Laska ma na tacy pokazane, że jej mąż posuwa inną, to go jeszcze prosi żeby z nią został. Później z nim normalnie gada. Ta 2 się na niego wkurza, ale wystarczy, że ją złapie za wiadomo co i złość się kończy. A końcówka? Myślałam, że zacznę przewijać, ale jako że i tak zmarnowałam trochę czasu na ten film to postanowiłam dokończyć. Dno. ALE... Karolinka w tym filmie... mrau. Seksi es fak.

ocenił(a) film na 7
aleeexandrine

zapewne dla gimnazjalistki, która myśli że wie wszystko o życiu i uczuciach, film jest głupi...

ocenił(a) film na 2
uki82

Cóż za komplement! Nikt mi dziś tak humoru nie poprawił :) Lata gimnazjum a nawet liceum mam już dawno za sobą, a film mam prawo oceniać jak Ty czy każda inna osoba. Także bez spinki i miłego dnia życzę. ;)

aleeexandrine

Nie pamiętam już filmu, ale co do Twojego komentarza, to mnóstwo kobiet wybacza zdradę i mnóstwo kobiet potrafi na wiele przymknąć oko, by tylko nie stracić obiektu westchnień. Nie jest to mądre, ani zdrowe, ale często się zdarza. Wiem to z obserwacji, rozmów z różnymi ludźmi i doświadczenia też. ;)
Jak uczucia są mocne, burzliwe, to wzbudzenie pożądania niestety potrafi wyciszyć poczucia żalu i niesprawiedliwości. Nie na długo, ale na tyle, by poważną rozmowę przerwać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones