PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6248}

Hubal

7,5 10 451
ocen
7,5 10 1 10451
Hubal
powrót do forum filmu Hubal

Pamiętam czasy kiedy "Hubal" był filmem, który był emitowany 1 września. Takie też skojarzenie miałam i mam od lat - 1 września, czyli będzie "Hubal". Patriotyczny, świetny pod niemal każdym względem. W tym roku brak w ramówce, a ja oglądam w internecie. Szkoda, wielka szkoda.

ocenił(a) film na 10
Niebieskooka_3

Znakomity film, świetna rola tytułowa i ta muzyka Wojciecha Kilara po prostu 10/10. Czemu dziś nie kręcą takich filmów, jest tyle tematów
-Bitwa po Mokrą
-Bitwa pod Wizną i wiele innych chwalebnych przykładów męstwa Polskiego Oręża Wojskowego we Wrześniu 1939

ocenił(a) film na 10
maciekd_filmweb

Bo TVP nie jest telewizją POLSKĄ , Wszystko w temacie . Za komuny TVP była komunistyczna ale POLSKA i powstawało wiele filmów
o wrzesniu .

ocenił(a) film na 10
kondor62

Dla mnie Hubal to film nie mal kultowy

ocenił(a) film na 10
Niebieskooka_3

Święte słowa. Jeden z niewielu okresów z tamtego okresu, który w doskonały sposób odmalowuje nie tylko sylwetkę tego, któremu nie dane było dłużej walczyć, jak też Września, który dla wielu skończył się zbyt szybko..

ocenił(a) film na 8
Niebieskooka_3

bo to powinna być obowiązkowa pozycja tego dnia!

użytkownik usunięty
Niebieskooka_3

Serwus, HUBAL byl emitowany 3 razy w tym tygodniu na tvp historia bardzo lubie ten film pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Niebieskooka_3

Mamy 1 września lecz 2018 roku i mamy "Hubala" w HD na TVP1. Jest poprawa. Pozdrawiam

Niebieskooka_3

Właśnie przed chwilą obejrzałam Hubala na TVP Historia. Piękny film o koniach. Piękna muzyka. Film monumentalny. Kiedyś inaczej go odbierałam. Po latach inaczej go oceniam. Mam gdzieś, że zrobił go Poręba komuch. Zrobił go Poręba reżyser. Niezłe kino.

ocenił(a) film na 7
Niebieskooka_3

Dziś jest na TVP Kultura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones