PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547668}
6,6 2 665
ocen
6,6 10 1 2665
Hulk na obcej planecie
powrót do forum filmu Hulk na obcej planecie

Zarówno komiks jak i film to dość osobliwy ale w sumie ciekawy pomysł. Przyznaję że ta alternatywna nieco mroczniejsza wersja Hulka coś w sobie ma. Nie dawno obejrzałem też dalszą dopisaną serie komiksową ukazującą dalsze losy Hulka. Od tego czasu ciekawi mnie czy twórcy planują zrobić też kontynuację w postaci filmu.

Seria zwie się "World War Hulk" i ma się następująco:
Po kilku latach panowania Hulka na planecie Sakaar bohaterowie którzy wysłali go w kosmos posyłają na planetę bombę która prawię całkowicie niszczy na niej życie. Hulk i jego towarzysze broni uchodzą z życiem ale w eksplozji ginie Caiera. Hulk opętany żądzą zemsty wyrusza wraz z towarzyszami i resztą armii Sakaar by podbić Ziemię i wyrównać rachunki. Na Ziemi Hulk niszczy wszystko na swojej drodze mierząc się ze wszystkimi bohaterami z serii Marvel, pokonując jednego po drugim podbija Ziemię.

W innej alternatywnej (obejmującej jedynie jeden komiks) krótszej wersji to Caiera przetrwała eksplozję planety a Hulk ginie ratując ją przed wybuchem.

Nie wiem czy twórców zainteresuje kontynuowanie tej wersji Hulka. Mnie z jednej strony nieszczególnie mi na tym zależy bo po zakończeniu tego filmu następuje taka pokrzepiająca myśl. Hulk wreszcie znalazł swoje miejsce u boku wielbiących go poddanych i pięknej królowej gdzie jest szczęśliwy i szkoda byłoby psuć ten cały happy end tak dramatycznymi wydarzeniami jakie nastąpiły w komiksie, i może lepiej zostawić to tak jak jest. Z drugiej strony Hulka wyrównującego rachunki w stylu Kratosa z God of War chętnie bym w akcji zobaczył.

Rago202

Fajnie jakby to zekranizowali w formie filmu np po Avengers 3 :)

ALe swoją drogą zastanawia mnie po jakiego grzyba Stark i spólka wysyłają bombę na Sakaar skoro Hulk nikomu już nie zagraża ?

ocenił(a) film na 7
Coyotman

Kiedy oni wysłali tę bombę na Sakaar? O.o

novak90

Wybacz, ale już nie pamiętam szczegółów filmu:) Oglądałem półtora roku temu.

novak90

Zdaje się odpowiedź jest w komiksach dziejących się po Planet Hulk.

Rago202

Cos pomieszales bo oni wcale nie wyslali bomby bo to by nie mialo sensu, to sa bohaterowie a nie masowi mordercy. Tu chodzi o to ze statek krotym hulk przylecialem mial opcje samodestrukcyjna z poteznym rdzeniem i wybuchl niszczac hulkowi cale miasto. Tez troche nie ma sensu ze taka opcje wogole tam wprowadzili bo przeciez chcieli by hulk zyl sobie w osobnieniu a nie go zabijac no ale coz, to przynajmniej jest bardziej wiarygodne.

ocenił(a) film na 5
Rodzyn1989_2

właściwie nie tyle przycisk autodestrukcji co uszkodzony rdzeń o napędzie atomowym.

Po prostu silnik w wyniku wypadku został uszkodzony, a przeniesienie go jako pomnik w centrum miasta po wojnie wywołało reakcję łańcuchową... Przynajmniej taka jest wersja oficjalna ;)

ocenił(a) film na 9
Mertis

też się nie zgodzę. czytałem komiks i wiem co było przyczyną eksplozji i nie było to przypadkowe zdarzenie

ocenił(a) film na 9
moro347

SPOILER ALLERT!!!
tylko winą był Mieak, tak to ten owadopodobny który to chciał powrotu prawdziwego wściekłego hulku, przez co pod koniec komiksu hulk wpadł w taką furię iż ledwo udało mu się nie zniszczyć planety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones