PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492778}
6,8 1 941
ocen
6,8 10 1 1941
Hulk Podwójne starcie
powrót do forum filmu Hulk - Podwójne starcie

Odrywane i ucinane ręce są ok bo są animowane?
I nie chodzi mi tu o to że takich scen nie powinno być w kreskówce czy coś, raczej pytam sie czemu nie ma tego w filmach z x-men ??
Swoją drogą w samej części z Wolverinem jest więcej krwi niż we wszystkich częściach filmów.

I wygląda na to że Wolverine: origins też będzie "grzeczczne" i bezkrwawe.
Może zatem niech wstawią do filmu animowaną krew? ;]

(Nie żebym był jakimś krwistym fanatykiem czy coś :P )

ocenił(a) film na 9
boryzz

Ale ta krew wyszła filmowi na dobre, bo by jak jej nie było, to by Dead Pool nie powiedział "Can you give me a hand?" w bardzo zabawnej sytuacji
kiedy został on pozbawiony ręki.

ocenił(a) film na 9
Human_

co racja to racja.. W kreskówce pozwolili sobie na taką jatkę jaka powinna być,a w nowym wolvim może mu tylko z ust krewka kapnie.... a ostrzy bedzie uzywał tylko do drzwi,drzew,moze jakis maszyn/cyborgów..ehh,w Dark Knight pg13 wszyszło,ale Wolverine to inna historia..

ocenił(a) film na 8
Human_

Oj ktoś chyba nie zrozumiał posta.



<za krótki>

ocenił(a) film na 9
boryzz

film musiał być krwawy ponieważ jest wplątana w to historia WeaponX a tam krew leje się co chwilę.Np tutaj tego nie pokazali ale gdy Logan uciekał z kampusu gdzie zrobili mu szkielet i szpony to wpadł w furii i pozabijał wszystkich tamtejszych żołnierzy(jak ktoś nieświeży niech przeczyta komiks WeaponX).A w filmie jeżeli ktoś jest fanem komiksów tak jak ja, to co parę minut może zobaczyć sceny wprost z kart komiksu.

Gdyby tej historii nie pokazano krwawej to nie mogli by pokazać oryginalnej historii.

film jest porostu gratką dla fanów komiksów .

ocenił(a) film na 7
boryzz

ano PG-13 czasem myślę że w polskim socrealizmie było więcej sensu niż w tym co amerykanie wyczyniają
Pewno poszli takim tokiem rozumowania że skoro postacie są dość mocno przerysowane (takie jak w komiksie) to można pozwolić sobie na nieco więcej. Zauważ stroje, czegoś czego nie uświadczysz w kinówkach.

Moje prywatne zdanie jest takie że wszystkie te rankingi wiekowe to o kant dupy potłuc są. Potencjalne świetne filmy ugrzecznione muszą być aby kasy nabić bo jak nie to przychody słabsze są bo dzieciarnia do kin nie idzie. Jako dzieciak i Rambo oglądałem i horrory i inne filmy co mają R i jakoś bardziej normalny jestem niż "młodzież" którą teraz na ulicach można spotkać.

Guliwer_2

Co racja to racja ,ale to już problem mentalności ,ludzie odpowiedzialni za młodych nie chcą wchodzić w temat bo jest to zbyt skomplikowane ,więc rzucają hasłami typu "gry powodują agresję" ,"filmy z mordobiciami powodują agresję" ,ale jakoś nie mówi się ,że mecze bokserskie w tv powodują agresję. Bo nie powodują tak jak poprzednie wymienione media.

ocenił(a) film na 9
boryzz

Głównie chodzi raczej o to, że na filmy aktorskie przeznaczane są grube miliony, które po prostu mają się zwrócić z zyskiem i trzeba przyciągnąć do kin jak najwięcej ludzi. Niestety potem widzimy trochę śmieszne rzeczy jak Wolverine tnący zastępy przeciwników bez kropli krwi. Dzieci mogą spokojnie to obejrzeć, starsi przymkną oko i zyski się podwajają. Z kolei w tego typu kreskówkach, które trafiają na DVD autorzy mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i dlatego w Wolverine vs Hulk czy w filmach animowanych o Batmanie jest nieraz więcej krwi, niż w produkcjach kinowych, przeznaczonych tylko dla dorosłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones