PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492778}
6,8 1 942
oceny
6,8 10 1 1942
Hulk Podwójne starcie
powrót do forum filmu Hulk - Podwójne starcie

Obydwa filmy były extra. Dużo akcji i przemocy, to się lubi. Tyle tylko że w Hulk vs Wolverine pojedynek nie został do końca. Przy pierwszym starciu Hulk nokałtuje Wolverine`a (można powiedzieć że wygrywa pierwszą rundę) jednak po chwili walka toczy się dalej i zostaje przerwana gdy pojawiają się wrogowie. Pod koniec filmu walka rozpoczyna się od nowa jednak jednak w tym momencie film się kończy i pojedynek pozostaje nie rozstrzygnięty (w odróżnieniu od Hulk vs Thor, Hulk wygrał tam praktycznie dwa razy pod rząd) Ja jednak mam pewną chipotezę. Po napisach jest dodatkowa zabawna scena w której Deathpool wygrzebóje się z ruin zniszczonej bazy i głośno raduje że przeżył. W tym momęcie Hulk ląduje na nim (miażdżąc go) i sprężając się skacze gdzieś w siną dal. Można z tego wywnioskować że najprawdopodobniej Hulk powtórnie znokałtował Wolverine`a i uznał że czas się z tego miejsca wynieść. Jak dla mnie to było extra i chciałbym żeby zrobili tego więcej. Najchętniej bym zobaczył Hulk vs Blade i vs Spider-man. No, jakby coś to ja zawsze kibicuje Hulkowi

ocenił(a) film na 8
Rago202

Po pierwsze, scena po napisach może równie dobrze być po eksplozji tej wojskowej bazy, przed tym jak Hulk skoczy do Wolverina i Creeda.

Po drugie, Hulk vs Blade nie na sensu ponieważ ten za cel obrał sobie wampiry i demony. Poza tym, nie ma to logicznego uwarunkowania w Uniwersum Marvela, ponieważ nigdy nie powstał taki komiks*. Natomiast Wolverine pierwszy raz w ogóle pojawił się właśnie w komiksie z Hulkiem. Był też komiks z Hulkiem i Thorem i wydaje mi się, że rozumiesz do czego zmierzam...

*Chyba, że któryś z serii "What If...?", ale to były historie, które sugerowałyby co by było gdyby. Nerdowie komiksu lubią sprzeczać się który bohater by z którym wygrał.

PS.
Nie pisz hipokryzja przez "ch".

chemicznie_czysta_biel

Z tym pierwszym to dość marna teoria. Bo w scenie w której Hulk wyskakuje ze zniszczonej bazy wyraźnie widać że ciągle unosi się nad nią chmura dymu. Natomiast w scenie w której Deathpool wygrzebuje się z gruzów widać wyraźnie że cały dym i kórz zdążył już opaść.



ocenił(a) film na 9
Rago202

No cóż, Hulk jest najsilniejszą postacią świata Marvela. Jego siła nie ma granic, potęguje się wraz z gniewem bohatera, dodatkowo Hulk się regeneruje... Wolverine jest bez szans w walce z zielonym. Nawet Thor, bóg Asgardu, uległ Hulkowi. Pojedynek Hulka z Supermanem, to byłoby coś...

ocenił(a) film na 10
Brynio79

Zgadzam się z Brynio79. Walka Hulka z Wolverinem trwałaby do czasu ,aż ten
pierwszy rozwaliłby mu kości z adamentium ,które musiałoby ulec w końcu
nieograniczonej sile Hulka.

DesertEagle

Właśnie jestem ciekaw kto by zwyciężył w bezpośredniej walce, Superman czy Hulk. Wydaje mi się że odpowiednikiem Hulka w świecie DC mógł być Doomsday, który również operował podobną niszczycielską siłą i jako jedynemu udało mu się zabić (prawie) Człowieka Ze Stali. Tak więc starcie tych dwóch herosów prawdopodobnie by się skończyło tak potwornym mordobiciem że w końcu obaj by padli martwi. Choć z drugiej strony możliwości regeneracyjne Hulka dają mu większe szansę na przeżycie takiego starcia.
Tak apropo, nie wiem czy czytaliście "Punisher vs Universum Marvela" w którym pokazano w jaki sposób wykończyć Hulka. Frank Castle przyczepił Hulkowi nadajnik GPS a potem go wytropił jako Bruce'a Bannera i zastrzelił, kiedy też leżał w jakimś śmietniku. Jak widać nie potrzeba wielkim mocy by dać sobie radę z Hulkiem.

ocenił(a) film na 10
Barfly

Nieźle z tym zabiciem Bannera. Ja nie czytałem komiksu. Tylko ,że w Planet
Hulk Bannera nie ma ;)

DesertEagle

Wyszedł kiedyś komiks DC VS Marvel. Super-Man pokonał Hulka. Zaś Wolverine wygrał z Lobo.

Zaś jeśli chodzi o pojedynki Hulka i Wolverin'a - spotykali się wielokrotnie na upitej ziemi. Logan wielokrotnie był wyznaczany jako osoba która ma zabić "Sałatę". Zaś jako Death, wysłannik Apokalipsy, pokonał Banera i tylko opanowanie Rosomaka ocaliło życie największego siłacza Marvela.

Z razie czego służę informacją :)

camiru_kun

@Brynio79 - Tak sobie przypomniałem o tym temacie i chciałem Cię uświadomić, że Hulk nie jest najmocniejszy w uniwersum Marvela. Prawdopodobnie nie ma go nawet w top 10. Może do pierwszej 20 najsilniejszych może się złapie.

ocenił(a) film na 8
Brynio79

Niemożliwe bo superman jest z innej produkcji a hulk z innej (marvel)

ocenił(a) film na 8
czuczulka

Wow, mamy tu laika jakich mało. Wiesz, mieszanie Uniwersów w kilku odcinkowych seriach wydawniczych to nic nowego. Na przykład: Punisher Batman, Spider-Man Batman, Batman Lobo i wiele wiele innych, których nie ma potrzeby już przytaczać.

Uwielbiam jak ludzie po obejrzeniu kilku filmów z aktorami, uważają, że znają się na Uniwersach Marvela i DC. Jak nie jesteś komiksowym nerdem to nie udawaj, że nim jesteś. Sam się za takiego nie uważam, ale przynajmniej podpieram swoją wiedzę fanowskimi stronami.

ocenił(a) film na 8
chemicznie_czysta_biel

ty jesteś laikiem i ja nie udaję , że się znam nie wiadomo jak bo się prawie nie znam na Uniwersum Marvela.

ocenił(a) film na 8
chemicznie_czysta_biel

ty jesteś laikiem , a ja nie udaję niesamowitego fana , bo nim nie jestem.

Brynio79

eeee hulk nie jest najsilniejszą postacią w universum marvela.... siła to nie wszystko(przynajmniej ta fizyczna). przykład choćby 2 silniejszych istot?
Pheonix i Sentry(który już uznawany jest za najsilniejszego mutanta na ziemi chociaż nie wszystkie jego zdolności się w pełni rozwinęły.)

LxDead

Hulk pokonał Sentry'ego.

devilll2305

W serii komiksó, w których opowiadana jest historia, powrotu Hulk swojej planety znów na ziemie.... Sentry, jako ostateczna broń ziemian, powala Hulka. Ten mdleje i znamienia sie w Bunnera, następnie zostaje pojmany i zamknięty.

Humalien91

Co do Pheonix owszem postać która samy myslali może rozbić wszystko na atomy raczej powinna być uważana za najpotężniejsza :)

Humalien91

Bardzo ciekawe...ja tu > https://www.youtube.com/watch?v=mKYkMRG4mj8 widzę obustronną utrate mocy, glebe Sentry'ego zalanego w krwi, po czym Hulk zaraz z powrotem zamienia się w WWH niszczy kolejnych wrogów, aż do czasów pojmania.

devilll2305

Fakt zapomniałem ze ponownie powstał Mój błąd. ale chyba był najbliżej ze wszystkich, jednak przysmażył go konkretnie że aż do postaci Bannera zszedł

Humalien91

To prawda. Sentry to potężny przeciwnik, niewiele ustępuje Supermanowi, więc to nie byle chuchro na jeden strzał.

Brynio79

Hulk nie najsilniejszy, nie jest nawet w top 5;p

Przemekkk

Jest, jeśli brać pod uwagę siłę fizyczną, ma ja nieograniczoną.

ocenił(a) film na 8
Rago202

Nie wiadomo kto wygrał walkę bo zakańcza się to tak ,że hulk i wolverine skaczą na siebie.

Rago202

Jescze bardzo silny jest siver surfer.Podejrzewam że jest silniejszy od Hulka.Jescze silniejszy jest chyba Galactuc.

ocenił(a) film na 8
Czarekk6

O matko, przestańcie powoływać się na seriale z lat 90!!!

ocenił(a) film na 9
chemicznie_czysta_biel

wg mnie piękne jest to tak jak w dc comics... batman chociaż nie ma mocy super mocy to i tak jest w stanie pokonać każdego i tak samo z daredevilem czy punisherem... ale jeśłi chcecie to najsielniejsi są the sentry, ghost rider, silver surfer, peneace, nova, hmm, może jeszcze jean grey jako phoenix... abomination red hulk czyli rulk xD

gohan263

Sorry ale Wolverine nie miałby najmniejszych szans na pokonanie Hulka ^_^
Jedynie Superman i może kilku innych co bardziej egzotycznych superduperbohaterów ale tak poza tym to nie ma na niego mocnych :D

ocenił(a) film na 6
Czarekk6

W Planet Hulk ( komiks), zielony tak zlał silver surfera że az mi go bylo żal....

ocenił(a) film na 9
Rago202

Przecież w pierwszym starciu wygrał wolverine tylko przeszkodzili im źli :)

ocenił(a) film na 8
dragoonkiler

aha no tak , już dawno to oglądałem :D

dragoonkiler

po mojemu to koniec wszystko wyjasnil ze ani Hulk nie wykonczy Logana (chociaz to bardziej prawdopodobne) ani logan Hulka poniewaz ich napieprzanka moze nie miec konca

ocenił(a) film na 8
Rogalik144

wedlug mnie wolverine by wygral, gbydyb deadpool i reszta im w walce nie przeszkodzili

ocenił(a) film na 9
statnik

głupoty przeogromne ! Hulk nie zabija a Logana powstrzymać tylko tak się da a z drugiej strony Dr Baner w swojej zielonej postaci jest nie zniszczalny

ocenił(a) film na 8
oicyp

jak obejrzales hulk vs thro jak hulk nie mial kontorli to go sie nie da pokonac, no chyba zze moloch albo X

ocenił(a) film na 9
statnik

Odsyłam raczej do World War Hulk - nikt nie dał mu rady

ocenił(a) film na 8
oicyp

w avengers w sumie na koncu zrobil demole

oicyp

Sentry powalił Hulka... tak zakończyła się z reszta WWH seria

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones