PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 576
ocen
5,4 10 1 25576
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

Jak sądzicie o czym będzie ten film ?
Nie ukrywam że obsada jest bardzo ciekawa i jestem mocno pozytywnie nastawiony na ten tytuł

lolek2417

Poczytaj sobie o polskich pilotach w bitwie o Anglię!

ocenił(a) film na 8
lolek2417

Film "Hurricane" opowie o polskich pilotach podczas Bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej. Mam nadzieje że dadzą radę bo temat jest bardzo ciekawy.

ocenił(a) film na 1
piochad

Już Ci mogę napisać, że nie dadzą. Przynajmniej fabularnie to totalna lipa i jakieś SF

piochad

Jestem ciekaw, czy osią będzie po prostu historia dywizjonu, czy jakiś wątek fabularny. Bo romans jeset, sądząc po zdjęciach

ocenił(a) film na 9
Bolek_lap

Myślę, że fajnie to zbilansują

ocenił(a) film na 1
lolek2417

To Cię mocno zawiodę! Scenariusz to jakieś farmazony totalne. Znajomi byli na planie i pisali mi smsy załamani. Z historią to będzie miało niewiele wspólnego, a naszych pilotom należy się porządny film, a nie jakieś robienie kasy na siłę

ocenił(a) film na 8
Nieujarzmiony

Pożyjemy zobaczymy. Widziałeś scenariusz ? Opierasz swoją opinię, bo ktoś gdzieś był i coś widział. Jak wejdzie do kin to się przekonamy ile ten film ma wspólnego z historią naszych pilotów. Wtedy można dopiero się wypowiadać czy film zawiódł czy jest jednak ok.

ocenił(a) film na 1
piochad

Po prostu rozmawiałem z ludźmi, którzy byli na planie i byli delikatnie mówiąc załamani

ocenił(a) film na 9
Nieujarzmiony

Z drugiej strony czytałem gdzieś bardzo pozytywną wypowiedź wnuka Słowikowskiego z 303 na te temat tego filmu. Wydaje mi się, że to bardzo dobrze, że nie tylko Polacy robią takie filmy

ocenił(a) film na 1
Pitti_3

Wiesz, wnuk... jakby dziadek potwierdził to by było coś:)

Nieujarzmiony

Znajomi to byli na planie Dywizjonu 303 (kręcony w Polsce) to sa DWA RÓŻNE filmy.

ocenił(a) film na 1
robbo_2

Tak, to ja wiem, moi znajomi byli tu i tu i mogli porównać

lolek2417

o Dywizjonie 303, co ciekawe mniej więcej w tym samym czasie będzie premiera polskiego filmu pt Dywizjon 303 z Adamczykiem. Obejrzę z ciekawością oba filmy. Ciekawe który będzie lepszy i jak wypadnie porównanie produkcji polskiej do angielskiej .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones