PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6271}
7,5 39 899
ocen
7,5 10 1 39899
7,5 12
ocen krytyków
Hydrozagadka
powrót do forum filmu Hydrozagadka

G E N I A L N Y

ocenił(a) film na 10

"Niech z bólu ryczy ranny łoś, zwierz zdrów przemierza knieje, ktoś nie śpi by spać mógł ktoś to są normalne dzieje! Bredzi Pan"
Teksty genialne, gra aktorska rewelacyjna. Oglądałem ze 100 razy i kupiłem płytę by móc wracać kiedy mam na to ochotę.
Ulubiony cytat
" - Jak wyglądali Ci trzej?
- Normalnie. Jeden na czarno a drugi turbanie. tylko ten trzeci wydał mi się dziwny. Liliput, przebrany za górala udawał dziecko"

Mistrzostwo swiata i ukłony podziękowania do twórców

ocenił(a) film na 10
Pimpolos

lepszy cytat zdejm kapelusz reszta tez 10

Pimpolos

- "Szefie podać słownik?"
- "Ha, ha, ha, ha, ha. Nie bądź śmieszny. Język złota to jedyne esperanto".

Pimpolos

Ale i w innym filmie aktor Turek recytuje maniakalnie fragment poezji, konkretnie Szekspira, w "Podróży za jeden uśmiech" (gra tam kierowcę rybnego dostawczaka).

ocenił(a) film na 7
Wydmin

"Chcesz już iść? Jeszcze ranek nie tak blisko. Słowik to a nie skowronek się zrywa"- tak to gadał i gadał, że minęło ponad 50 lat, a ja pamiętam. :D

użytkownik usunięty
Pimpolos

Najlepsza scena w barze. "To alkohol najgorszy wróg!". Mistrzostwo.

ocenił(a) film na 9

Mnie ogólnie rozwaliła stylizacja ASA... ta pelerynka, fryzura... nieśmiertelne:)

użytkownik usunięty

Muszę tu sprostować - "To alkohol największa trucizna!" ;P

ocenił(a) film na 10

Kocham to że alkohol to kryptonit nie tyle naszego superbohatera ale każdego zdrowego mężczyzny

ocenił(a) film na 6
Pimpolos

Ja szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowany... Kondratiuk + Maklak? musi być dobrze ale coś jednak nie do końca jestem zachwycony ;-/ nie wiem może kiedy obejrzę ponownie to bardziej docenię bo chyba na coś trochę innego czekałem jako fan "Wniebowziętych". Momenty naprawdę bardzo dobre ale czasami wkurzające sceny jak taniec laski i ciągłe powtarzanie Maharadża i Plama są pod leszczem czy jakoś tak :P Szykulska rzeczywiście laska super (w końcu to prześliczna wiolonczelistka)
Maklakiewicz zawsze podnosi moją ocenę filmu i bez niego niestety ale niżej bym ocenił Hydrozagadke.
Zdejm kapelusz!

ocenił(a) film na 9
Pimpolos

Tak zgadzam się z twoja wypowiedzią. Genialny.
Jeśli mogę pozwolić sobie na na pare moich ulubionych cytatów:
" Komary rypią ,przejdźmy do środka".
"Pozwoli pan że się przedstawię: jestem profesorem".
"Ponieważ szanuję dobro społeczne i spokój publiczny nie wyrwę tych drzwi aby rozprawić się z panem".
"Napijmy się oranżady, ja płacę".

ocenił(a) film na 9
kalifkol

Dobre były też teksty typu "product placement":) Palę tylko papierosy takie a takie itp. Zagrane to było fenomenalnie

ocenił(a) film na 9
Pimpolos

Mistrzostwo! To najlepsze określenie

ocenił(a) film na 8
Pimpolos

ale to naprawde jest z Hamleta a nie takie powiedzonko z filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones