PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563139}
7,2 165 977
ocen
7,2 10 1 165977
5,8 4
oceny krytyków
I że cię nie opuszczę
powrót do forum filmu I że cię nie opuszczę

Witam, wczoraj byłam na tym filmie w kinie. Oczarowała i wzruszyła mnie przysięga małżeńska, którą sobie powiedzieli. Czy pamięta ktoś słowa, które dokładnie powiedziała Paige? Pamięć mnie zawiodła i nie mogę sobie przypomnieć. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

ocenił(a) film na 5
sad_letter

Paige: I vow to help you love life, to always hold you with tenderness and to have the patience that love demands, to speak when words are needed and to share the silence when they are not and to live within the warmth of your heart and always call it home.
Leo: I vow to fiercely love you in all your forms, now and forever. I promise to never forget that this is a once in a lifetime love.

ocenił(a) film na 7
1923

Najmocniej dziękuje :)

sad_letter

Mnie oczarował cały film. Byłem na nim w kinie w walentynki z dziewczyną. Muszę przyznać, że historia jest bardzo wzruszająca i niezmiernie ciekawa. [spoiler] Ciągle miałem nadzieję, że jednak przypomni sobie wszystko sprzed wypadku. [/spoiler] Naprawdę szczerze polecam. Jeśli chodzi o filmy tego typu to jakoś za nimi nie przepadam, ale ten warto zobaczyć. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones