PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6274}

I Bóg stworzył kobietę

Et Dieu... créa la femme
6,8 5 500
ocen
6,8 10 1 5500
6,9 7
ocen krytyków
I Bóg stworzył kobietę
powrót do forum filmu I Bóg stworzył kobietę

a brigitte bardott moim zdaniem kiedys rewelacja,a dzis jak kazdy widzi..film krotki dosyc,ale tresciwy.i czasy piekne:)na zimne wieczory polecam!

aleq_1

złe kobiety to kwintesencja życia na ziemi

ocenił(a) film na 9
aleq_1

Ja tam nie widziałam żadnej złej kobiety, tylko złego mężczyznę. Juliette była po prostu nieco niedojrzałą i zagubioną dziewczyną wykorzystaną przez Antoine, która nie do końca zdawała sobie sprawę z tego, co robi. Prowadziła dość swobodny styl życia, nie ukrywała swojej urody (bo po co miała by to robić) ale nie była żadną femme fatale przynoszącą zgubę, to mężczyźni sami się pogubili. To nie kobiety są złe, tylko niektórzy mężczyźni nie potrafią sobie poradzić ze słabością do nich i zrzucają winę na kobiety, stąd moim zdaniem wzięły się motywy femme fatale w filmach.

Desirer

Dokładnie , te samo wrażenie mam;)

ocenił(a) film na 7
Desirer

no tak przeciez zdradzanie meza to nic zlego

ocenił(a) film na 9
DonVitoCorleone

Zdradzanie męża nie jest dobre, ale nie można nazwać kogoś złym, bo będąc bardzo młodą, niepewną swoich uczuć dziewczyną RAZ zdradziła męża. Jak dla mnie Antoine był gorszy, wykorzystał Juliette i miał gdzieś swojego brata. Tyle, że mężczyzna może robić to, co chce, nawet rzeczy za które kobieta zostałaby potępiona. Ona do końca nie zdawała sobie sprawy z tego co robi, pogubiła się w swoich uczuciach. Nie była bezwzględna i nie kalkulowała na chłodno. Na świecie nie ma tylko dobrych i złych, są też odcienie szarości.

ocenił(a) film na 7
Desirer

typowe lewackie biadolenie

ocenił(a) film na 9
DonVitoCorleone

Widzę, że mamy prawackiego trolla. :D Lewak- nawet nie wiesz jak mnie rozbawiłeś tym określeniem. Kończę tą dyskusję i już jej nie kontynuuję, bo nie ma sensu dawać się prowokować i w ogóle rozmawiać z takimi ludźmi.

ocenił(a) film na 7
Desirer

dokladnie nie ma sensu gadac z - podkreslmy - obyczajowymi lewakami

ocenił(a) film na 3
Desirer

"Ja tam nie widziałam żadnej złej kobiety, tylko złego mężczyznę" i "Zdradzanie męża nie jest dobre, ale nie można nazwać kogoś złym, bo będąc bardzo młodą, niepewną swoich uczuć dziewczyną RAZ zdradziła męża" heheh nie no komedia...

ocenił(a) film na 9
wonsiaty

Brawo za nieumiejętność za argumentowania własnej wypowiedzi. :) Rozumiem, że jesteś zdolny tylko do czarno- białego myślenia.W sumie, to jest mi cię trochę szkoda...

ocenił(a) film na 3
Desirer

komedii ciąg dalszy..Pozdrawiam :) bez odbioru...

ocenił(a) film na 9
wonsiaty

Jak widać jesteś zwykłym trollem. Pozdrawiam. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
wonsiaty

Tyle, że to ty masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu, na dodatek nie potrafisz dyskutować na poziomie, tylko trollować. Jeśli czegoś nie rozumiesz, wystarczy się kulturalnie zapytać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
aleq_1

Obejrzałam film i doszłam do wniosku, że najgorszym kolesiem jest Antoine. Uwiódł żonę brata, wykorzystał, porzucił a na koniec nazwał dziwką.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
returner

A Marysia ciągle o pierogach...

użytkownik usunięty
aleq_1

Najgorszy był mąż który na końcu ją pobił, w ogóle ta cała sytuacja była chora od zdrady po pobicie

ocenił(a) film na 6

No i jak ją pobił, to nagle inaczej na niego spojrzała, lepiej, jak na faceta. Także chłop chyba źle na tym nie wyszedł.... to taki typ patologicznej laski, która jest chodzacym przykładem powiedzenia, że "jak nie bije, to nie kocha".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones