PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660550}
5,8 484
oceny
5,8 10 1 484
5,2 4
oceny krytyków
Marek Edelman ...i była miłość w Getcie
powrót do forum filmu Marek Edelman ...i była miłość w Getcie

gdzie można obejrzeć ten film?

wilczekstepowy

Dziś czytałem wywiad z Mistrzem Wajdą w Magazynie Świątecznym Gazety Wyborczej. Pozwolę sobie zacytować fragment:
„-A między filmem a filmem były momenty spokoju, jakiegoś innego życia?
- A co ja miałbym robić? Teraz, po "Wałęsie", już zdążyłem nakręcić sceny miłosne do filmu "I była miłość w getcie", które Marek Edelman, odchodząc, kazał mi zrobić. Jedne filmy się kończą, inne zaczynają. I tak przestępuję z nogi na nogę.”
Z tego wnioskuję że ten film jeszcze nie powstał ale jest w produkcji. Cieszę się że go zobaczymy niebawem. To kolejny projekt Mistrza i zapowiada się bardzo ciekawie. Mam nadzieję ze pomogłem. Pozdrawiam.

Kilof

Dziękuję. Faktycznie tak z tego wynika. W takim razie dziwne jest to, że film jest w ogóle oceniany skoro go nie ma. ;)

wilczekstepowy

Znalazłam i dzielę się znaleziskiem -
https: //www.facebook.com/LoveInGhetto?fref=ts

madz20

Dziękuję madz20 za podzielenie się. ;)

Kilof

Zgodnie z powyższymi - to prawda, film jest jeszcze w produkcji (choć bardziej jednak w postprodukcji). jest też info na stronie producenta Otter Films.

wilczekstepowy

Jest aktualnie grany na festiwalu Millennium Docs Against Gravity

PaniMilia

Dziękuję, choć na dziś dzień nie mam możliwości się tam zjawić.

ocenił(a) film na 10
wilczekstepowy

Będzie go można zobaczyć na festiwalu filmowym Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym: 2 sierpnia o 16.30.

wilczekstepowy

Jeśli masz Canal+,Canal+VOD lub Playera z tym pakietem, to od 11 kwietnia wyląduje właśnie tam.

wilczekstepowy

Mozna obejrzec na alltube.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones