PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504562}

I zapadła ciemność

And Soon the Darkness
5,2 10 793
oceny
5,2 10 1 10793
I zapadła ciemność
powrót do forum filmu I zapadła ciemność

Brak sensu, gra aktorska tragiczna, zero klimatu. Na początku wydaje się że będzie straszyć a później okazuje się, że to thriller i to bardzo słaby. Daje 2 tylko za to, że w większości tego typu produkcjach ofiary czy sprawcy nie chcą umrzeć, topisz je, strzelasz, katujesz a on / ona i tak wyskoczą, tu jak bohaterka uderzy się głową o kamień - umrze, koleś dostanie z wiatrówki - umrze, kolejny zaplącze się w turbinę - utopi się. Tak być powinno. Nie wiem po co piszę komentarz do tego chłamu, może tylko po to aby ostrzec? Tak, wieczór zmarnowany.

ocenił(a) film na 4
headlong

Aż tak źle nie jest jak piszesz, pod względem aktorskim w zasadzie nie mam nic do zarzucenia, choć podobnych filmów już było kilka.
Lekkomyślni ludzie Zachodu w dżungli / pustyni / nieznanym kraju, jedno ginie na prostytucję / organy / rytuały religijne, reszta szuka.
To bym jeszcze zniósł...ale ten film zabija coś innego.
Przeraźliwa, wyglądająca z każdego kąta i babskiego stanika, kosmata i warcząca NUUUUUDA.
Poważnie...myślałem, że zasnę, a przecież niby poważna tematyka.
No niestety, dwie dupy przed kamerą nie wystarczą.

eternal_champion

A tak ciekawie zapowiadał się na zwiastunach, jak będę miała czas to obejrzę ten film, mam ochotę na horror.

headlong

eeee e tam, pooglądajcie hitchoka, dla mnie 9/10, spoko ;)

johaja

Po pierwsze hitchcocka a po drugie nie wiem skąd ta aluzja / porównanie? Czemu hitchcock?

headlong

Gdyby to ktoś wiedział...

ocenił(a) film na 4
headlong

Trafna uwaga z tym umieraniem ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones