PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540902}
7,2 1 388
ocen
7,2 10 1 1388
IMAX: Hubble 3D
powrót do forum filmu IMAX: Hubble 3D

Uważam, że film nie jest wart obejrzenia. Tok akcji nie przyprawia o szybsze bicie serca, dubbing przyprawia widza o senność. Efekty specjalne - owszem - były, jednak nie powiedziałbym żeby znacząco podniosły walory filmu. "Hubble 3D" polecam przede wszystkim tym, którzy interesują się astronomią. Dla zwykłego śmiertelnika oglądanie tego filmu może okazać się męką.
4/10

ocenił(a) film na 5
pacuss

hmmm ja się nie interesuje astronomią, ale nie uważam, że straciłam czas :)
bardzo ładne efekty, fabuła nie porywa, ale dowiedziałam się co nieco o pracy astronautów...

pacuss

czego oczekiwałeś po filmie dokumentalnym o teleskopie hubbla? wątków szpiegowskich? prawdy o ciemnej stronie księżyca? międzyplanetarnych zombie? a może wystarczyłoby gdyby pokładowy komputer oszalał i nie wpuszczał astronautów z powrotem na pokład?
Zgadzam sie, że dubbing jest fatalny... i zgadzam się też że film nie wszystkich zainteresuje, ale chyba kupując bilet miałeś świadomość na jaki film idziesz do kina...

_marecki

Zajebista odpowiedz Stary, naprawde :) A z tym komputerem to mnie rozwaliles :-D Pozdrawiam

_marecki

E tam, nie wpuszcza. Zabija i tyle :D HAL jest doprawdy cudowny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones