PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540902}
7,2 1 388
ocen
7,2 10 1 1388
IMAX: Hubble 3D
powrót do forum filmu IMAX: Hubble 3D

aco day movie great

ocenił(a) film na 10

Byłam na tym filmie, zaprawiając sie 30/40 aco. Muszę przyznać że nigdy czegoś takiego nie
przeżyłam. Najlepszy film w moim życiu. Najlepszy moment wspominam podczas akcji gdy
kamera leci między planetami coraz szybciej i szybciej...! autentycznie wbijało mnie w fotel coraz
bardziej i bardziej, uczucie porównywalne do startu samolotem. Wbija cię w fotel, że aż trudno
się temu nie poddać. Jakbym leciała F16 ponad prawami fizyki albo rozpędzała się F1 - czułam
grawitację w kosmosie, czyli tam gdzie jej nie ma. Podróż mocno astralna. Przepiękne,
niezapomniane, autentyczne przeżycie. ISTNY LOT W KOSMOS. Polecam miłośnikom mocnych
wrażeń. Myślę że ten film był wręcz stworzony do tej fazy. Zwałszcza, że widząc po ocenach
trzeźwych oczu oceny nie są zbyt dobre. Jestem ciekawa jak jest z innymi filmami w tym stanie.
Ale tego seansu nie zapomnę do końca życia. Jak najbardziej pozytyw. Niczego nie
powtórzyłabym tak bardzo jak tego odlotu!! Pozdrowienia dla pozytywnych wariatów :D

heroina

Grawitacja 3D, Our universe 3D, Fantazja 2000 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones