PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692719}

Lodowi żołnierze

Ice Soldiers
3,9 497
ocen
3,9 10 1 497
Lodowi żołnierze
powrót do forum filmu Lodowi żołnierze
Judah

dokładnie o tym samym pomyślałem. Od bohatera do zera. Ogólnie ten aktor ma na koncie parę takiego chłamu

Sylar_Heroes

Ponieważ drodzy moi , jedni wybierają rolę na podstawie scenariusza a drudzy na podstawie gaży .I to sie jakos broni .Bo niby czemu nie.

Judah

A skazany to niby nie gówno było ?

Private_Witt

Bądz sobie pochmurny ale nie rób deszczu. Od "skazanego na śmierć " to Ty sie odwal.

maciekb80

Jeszcze nikt w tak w błyskotliwy i oryginalny sposób nie kazał mi się odwalić : D, dlatego spełniam Twoje życzenie i się odwalam ;)

Judah

Dominic Purcell nie zagra w lepszych filmach bo i w tandetach jest gownianym aktorem. moze jako drzewo w teatrzyku szkolnym poszlo by mu wiele lepiej....

pio8510

Czy ja wiem w "Skazany na śmierć" nie jest tak źle powinien trzymać się seriali bo gra w dupnych filmach, i sam sobie renomę wyrobił ale nie żałuję go nie lubię nabitych gości w filmach typu Stallone.

Mazoch

w takich gra filmach w jakich dostaje propozycje . W niczym ambitnym nie zagra i to jest pewne bo aktorem to jest takim z trzeciej ligi .

Judah

W "Skazanym..." niejako wpasował się w role, zresztą niczego trudnego do zagrania nikt tam od niego nie wymagał. To nie jest tak, że on bez powodu gra w kiepskich produkcjach. Po roli w serialu zyskał sobie popularność i był obsadzany w kilku wysokobudżetowych produkcjach. Niestety, okazało się jak kiepskim jest aktorem. Najpierw odpadał w licznych castingach, żeby w końcu w ogóle nie być uwzględnianym w obsadzie. Jest naprawdę złym aktorem. Teraz pozostanie mu grywanie w tak kiepskich i tanich produkcjach, że jedynie jego nazwisko spowoduje, że ktoś to w ogóle włączy.

Borys_17

'Skazany na Śmierć' to gówno w porównaniu do produkcji, w których grywa teraz. 'Ice Soldiers' to naprawdę sympatyczny film z niezłą rozpierduchą.

ocenił(a) film na 7
Judah

ale tu też zagrał kozaka i dobrze mu wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones