PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31096}

Idąc moją drogą

Going My Way
7,1 915
ocen
7,1 10 1 915
Idąc moją drogą
powrót do forum filmu Idąc moją drogą

Po prostu przyzwoity

ocenił(a) film na 7

Cieply film o mlodym ksiedzu zmieniajacym swiat. Nie brzmi to specjalnie oryginalnie, a tym
bardziej nie tlumaczy deszczu Oscarow. Zgoda, Crosby i Fitzgerald byli mocnym punktem "Going my
way", ale czy zasluzyli na najwyzsze wyroznienie? Tp sprawa mocno dyskusyjna.

ocenił(a) film na 8
Qjaf

Jak każda związana z decyzją Akademii. Co roku, niezmiennie.

ocenił(a) film na 7
Ekranizacja

Moim zdaniem jednak nie wszystkie decyzje Akademii budza wielkie kontrowersje.

ocenił(a) film na 8
Qjaf

Tak, ale przy każdej wytworzy się dyskusja. Co do tego, jak było kiedyś można się domyślać, ale z całą pewnością nigdy nikomu nie dogodziło się w 100 %.
A ,,Idąc moją drogą'' ...film tamtych czasów po prostu, inaczej patrzyło się na niego kiedyś, inaczej patrzy się dzisiaj. Może nie dostałby obecnie ani jednej statuetki, a może dokładnie tyle co wtedy? :-) Obsypany nagrodami ,,Titanic'' być może za 20 lat też będzie wywoływał pełne zdziwienia głosy, że kiedyś,kiedyś dostał tyle Oscarów, bo obecnie zrobiłoby się to lepiej, albo takie ujęcie katastrofy sprzed iluś lat to już starzyzna:-)

ocenił(a) film na 7
Ekranizacja

Oceniajac ten film nie bralem pod uwage efektow specjalnych;) No umowmy sie, ze malo powazne byloby ocenianie i porownywanie wizji kosmosu przedstawionego w filmach z lat 50. z tymi ze wspolczesnych patrzydel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones