PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546529}

Ida

6,6 116 553
oceny
6,6 10 1 116553
7,4 39
ocen krytyków
Ida
powrót do forum filmu Ida

Kiedy?

ocenił(a) film na 1

Kiedy "nasi" scenarzyści i reżyserzy, zaczną brać przykład z USA i zamiast kręcić filmy upodlające Polaków.Zrobią film o bohaterskich patriotach?Już od dłuższego czasu, ktoś sieję zakrojoną na szerszą skalę propagandę o "polskich obozach".
Chętnie zobaczę amerykański,izraelski film o rzezi na Palestyńczykach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
robokopo

Ty tu znowu? Jak zwykle bzdury wypisujesz. Wiesz, że Braun, Piłka, Nowak, Kolonko, Michalkiewicz, to też Żydzi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
robokopo

Znowu te same teksty? Bojaźń przed mitycznymi Żydami zaślepiła ci mózg.

ocenił(a) film na 1
jak45

Oni nie są mityczni. Żydzi są, Żydzi mają swoje interesy. Żydzi nie są żadnymi świętymi krowami. Nie ma powodu, by móc się bronić przed wszystkimi, tylko nie przed Żydami.

ocenił(a) film na 8
robokopo

Co ty biedaku byś zrobił, gdyby twoich ulubionych Żydów nie było? Pewnie szmobójstwo byś popełnił...

ocenił(a) film na 1
jak45

Oni nie są moi ulubieni. Ja ich nie lubię.

ocenił(a) film na 8
robokopo

Coś ty? Przecież bez nich byłbyś kompletnie nikim...

ocenił(a) film na 1
jak45

jaku, drogi jaku, to ty jesteś kompletnie nikim

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Sam to przyznajesz, że to ty jesteś nikim - w nowym nicku...

ocenił(a) film na 1
jak45

a więc przyznajesz, że dawny ggggggg z ,,1" w ocenach filmów, ,,1" w ocenach aktorów, wieloma kolegami, wieloma ciętymi ripostami, ciekawymi informacjami i spostrzeżeniami był kimś WIELKIM.
Jeżeli tak to dlaczego go podkablowałeś? Jeżeli brakuje ci argumentów w dyskusji to najlepiej donieść. Co nie?

Shadow_dawnego_ggggggg

Typowy troll.

ocenił(a) film na 8
gobo33

Nie całkiem typowy - tak to głupio robił, że go wypieprzyli.

ocenił(a) film na 1
jak45

dwóch ,,uczonych" mężów dywaguje przy herbatce nad uczonym filmikiem, prawiąc uczone morały i uczone teksty. Ale wyście mądrzy, wspaniali, cudowni. Takie uczone dysputy przy ambitnym, artystycznym filmie. Nie to co ja: stary, brzydki, niewykształcony i z małego miasteczka. Co to przywrównywać. Ale jak zacznę tropić polskie antysemityzm to dołączę do tego waszego ,,wspaniałego" grona intelektualistów-wykształciuchów

ocenił(a) film na 1
gobo33

dwóch ,,uczonych" mężów dywaguje przy herbatce nad uczonym filmikiem, prawiąc uczone morały i uczone teksty. Ale wyście mądrzy, wspaniali, cudowni. Takie uczone dysputy przy ambitnym, artystycznym filmie. Nie to co ja: stary, brzydki, niewykształcony i z małego miasteczka. Co to przywrównywać. Ale jak zacznę tropić polskie antysemityzm to dołączę do tego waszego ,,wspaniałego" grona intelektualistów-wykształciuchów

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Co ty za bzdury wypisujesz? Jakich "dwóch mężów"? Dlaczego "przy herbatce"? Jeśli jesteś "stary, brzydki, niewykształcony i z małego miasteczka" to tylko opis stanu, a nie problem. W ogóle to nie jest problem - ja np. mam pełny szacunek dla takich ludzi. Problemem jest natomiast to, że jesteś antysemitą...

PS: masz coś do "intelektualistów"?

ocenił(a) film na 1
jak45

do takich jak ty wykształciuchów coś mam

jak45

A ty masz sië za intelektualistę?

ocenił(a) film na 8
Marek_797

Mniej więcej. Trochę mniej, bo J. Joyce'a i Lutosławskiego jednak "nie trawię".

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Oczywiście że wcześniej też byłeś nikim, ale jak wiesz, zero można mnożyć ile się chce, a i tak zostanie zero.

ocenił(a) film na 1
jak45

ty jesteś bochaterem, a ja zerem. Och ty wspaniały jaku. Gdybyś był kobietą to zakochałbym się w tobie.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Kto to jest "bochater"?
Nie obrażaj się i nie frustruj. Jesteś zerem wyrażając antysemityzm. W jakichś innych aspektach być może jesteś wartościowym człowiekiem. Dokarmiasz sarenki czy ptaszki? Dałeś na WOŚP? Pomogłeś staruszce przejść przez jezdnię? Przyjmiesz uchodźców? Potępiasz politykę PIS? Itp....

ocenił(a) film na 1
jak45

,,bochater" to ty. Bohater to Rotmistrz Pilecki.
Bronię Serbów przed neonazistami i mafią. Potępiami zbrodnie nazistów i neonazistów ukraińskich. Pamiętam o Palestyńczykach.

Shadow_dawnego_ggggggg

Skisłem. A Polaczki to niby święte? Wymordowaliśmy ukraińskich studentów, zabraliśmy im ziemie itd. A o krzywdach wyrządzonych Rosjanom to już nie powiem

ocenił(a) film na 1
gobo33

rzeczywiście skisłeś. A i jak też. Tylko taka jedna sprawa: czy nie masz czasem na imię Przemek?

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie. Mam na imię Jarek.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Znasz może jeszcze jakiegoś bohatera? Dlaczego nie bronisz Serbów przed Albańczykami? Pamiętasz kogoś jeszcze poza Palestyńczykami?; np. Czukczów kojarzysz?
Nie za dużo pytań na raz? Skoro tylko pojedyncze rzeczy z każdej kategorii pamiętasz...

ocenił(a) film na 1
jak45

drogi jaku, weźże się doucz. Albańczycy to neonaziści. Nie wiedziałeś?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Czy dla ciebie świat się dzieli na wspaniałych Serbuff i całą resztę, do dupy?

ocenił(a) film na 1
jak45

Serbowie to wspaniały naród. Pomimo ogromu zbrodni jakie zadał im hitler, pavelic i inne śmiecie potrafili wybaczyć. Niestety dzięki takim jak thaci, clinton czy tudman swoją dobroć przypłacili prześladowaniami i czystkami etnicznymi. W wyniku zbrodniczej polityki tych pogrobowców idei narodowego socjalizmu Serbowie musieli opuścić domy w których zamieszkiwali od wieków i z których nie zdołał ich wygnać nawet hitlerek.

ocenił(a) film na 1
jak45

Czy dla ciebie świat się dzieli na wspaniałych żyduf i ich filosemitów z ukrainy, litwy czy z chorwacji i całą resztę-tylko z Polski?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Ja tylko odpowiadam na antysemickie wpisy (gdzie indziej naparzam się np. z hejterami uchodźców, homofobami czy "pisiorami"), a ty Serbów tu wciskasz ni przypiął, ni przyłatał.

ocenił(a) film na 1
jak45

podaj choć jedną moją antysemicką wypowiedź. W ogóle co to jest antysemityzm. A gnida to kiepski film. Nic więcej

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie ma "prawdziwych" faszystów,żydów,komunistów, tylko naśladowcy tych wyznań dlatego że wszystko dawno temu wymarło teraz mamy kase i kapitalizm na całym świecie jest żądza pieniądza cała reszta poszła w przeszłość...

jak45

Antysemityzm jest jednym z najbardziej nieprecyzyjnych określeń, od lekkiej niechęci poprzez prześladowanie, dyskryminowanie i mordowanie. Ci ktœrzy polemizujæ a antysemickimi wypowiedziami (tak ogœlnie) to zazwyczaj zacietrzewienie Żydzi, których jakakolwiek forma odnoszenia sië do nich doprowadza ich do szału.

ocenił(a) film na 8
Marek_797

Co, rozmywamy wymowę przez czepianie się nomenklatury?
Następne zdanie godne jest pożałowania - wpisujesz się w najgorsze, najprymitywniejsze stereotypy antysemityzmu.

Tak "ogoelnie" to co cię nagle ruszyło, po takim czasie?! Daj sobie "spokoej" i, przy okazji, zainstaluj polską klawiaturę programisty (czy tam u was w hejterni Putina to zabronione?).

ocenił(a) film na 10
Shadow_dawnego_ggggggg

Shadow_dawnego_ggggggg, tzw. żołnierze wyklęci to w niejednym przypadku mendy i wyrzutki, gwałciciel i mordercy. No ale pewnie edukację historii skończyłeś na podstawówce, wiec tego nie wiesz. Tak to jest jak się rozwój człowieka zatrzymuje w wieku 18 lat, wtedy podatny jest na te nacjonalistyczne brednie i przestaje myśleć, a świat widzi w czarno-białych kolorach. Z tym że czarne to według niego białe i na odwrót. Do książek kolego. No ale ty nie czytasz, co najwyżej komiksy, bo fascynują cię ninja hahahaha :D

ocenił(a) film na 1
grejpfrut80

aleś napiepszył. ,,żołnierze wyklęci to w niejednym przypadku mendy i wyrzutki, gwałciciel i mordercy" - może i zdarzały się wśród nich takie przypadki, ale z pewnością nie byliby zdolni do takich zbrodni jak (d)upowcy, którzy umyśleli sobie wymordować wszystkich na Wołyniu. Nie oszczędzili nawet Czechów. Swoich tez nie oszczędzaliby, jeśli by im się sprzeciwiliby. Teraz stawia się im pomniki, wielbi się ich na UPAinie. Ksiądz Isakowicz stwierdził nawet że Polak który znalazłby się tam, po swoich uprzednich antyupowskich wypowiedziach zostałby aresztowany zgodnie z ich prawem. Oni są chorzy. Najgorsi to są tacy ,,geniusze historyczni" (wychowani na gw) jak ty, którzy na jednym Jedwabnym próbują zbudować historię od nowa, że za cały holocaust odpowiadają Polacy, że zbrodnie upy i żołnierzy wyklętych się równoważą, na jednym przypadku takiego Romualda Rajsa próbujący wmówić że każdy żołnierz wyklęty to zbrodniarz, a każdy upowiec to dobry człowiek, patriota, który prowadził walkę z Polakami, w trakcie której ,,polegli" Polacy, bo to nie było ludobójstwo, tylko ,,wojna chłopska".
,,Do książek kolego. No ale ty nie czytasz, co najwyżej gw, bo fascynują cię szechter hahahaha :D

ocenił(a) film na 1
jak45

oj jaku, David Bowie nie żyje a ty tutaj trujesz i nie pozwalasz mi żałobę odbyć

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Żartujesz sobie? A gdzie się podział "sieriozny" styl?

ocenił(a) film na 1
jak45

co to jest "sieriozny" styl? O czym ty piszesz

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 1
jak45

jaku, jaku, weźże się wyrażaj prosto. Bo nie wiem o czym ty piszesz. Powtarzam pytanie: co to jest "sieriozny" styl? O czym ty piszesz

ocenił(a) film na 1
jak45

już wiem, już wiem, kim ty jesteś. Jesteś patrykiem jakim. To ty wykryłeś budrele posła kropiwinckiego, a później tobie mówili: ,,wypierdalaj z mównicy". Wszystko widziałem, jest na youtube.

jak45

Co ty za chamskie teksty piszesz? Prymityw

ocenił(a) film na 8
Marek_797

Rozumiem, że chciałeś to skierować do "Shadow..." i coś się pomyliło?

jak45

Pozdrawiam dawno nieczytanego.

ocenił(a) film na 8
bazant57

Dzięki, nawzajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones