PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546529}

Ida

6,6 116 569
ocen
6,6 10 1 116569
7,4 39
ocen krytyków
Ida
powrót do forum filmu Ida

Kiedy?

ocenił(a) film na 1

Kiedy "nasi" scenarzyści i reżyserzy, zaczną brać przykład z USA i zamiast kręcić filmy upodlające Polaków.Zrobią film o bohaterskich patriotach?Już od dłuższego czasu, ktoś sieję zakrojoną na szerszą skalę propagandę o "polskich obozach".
Chętnie zobaczę amerykański,izraelski film o rzezi na Palestyńczykach.

ocenił(a) film na 8
robokopo

Jeden robokopo jest człowiekiem świadomym a cała reszta to zaprogramowane automaty. Ciekawy rodzaj chorobliwego solipsyzmu... Dopuszczasz mozliwość, że ktoś oprócz ciebie istnieje i myśli samodzielnie?
Ciekawe, kto w tobie zaprogramował ślepy antysemityzm...

robokopo

Nie będę się z tobą sprzeczał. Masz racje. Żydzi to rasiści.

ocenił(a) film na 8
robokopo

Co ty byś robił, gdyby Żydów nie było?! Pewnie byś się obwiesił...

ocenił(a) film na 1
jak45

Co by biedne żydki zrobiły, gdyby nie było cywilizacji, na której można pasożytować?

To jest właśnie wyjaśnienie fenomenu, dlaczego Żydzi nie wyjeżdżają do Izraela, choć wszędzie taki antysemityzm i holokaust i aj waj, giewałt... Otóż, Żyd to cywilizacyjny pasożyt. On czuje instynktownie, że Izrael to niezbyt korzystne miejsce dla niego.

robokopo

Obviously a radio maryja fan

ocenił(a) film na 1
gobo33

Wiem, wiem... Radio Maryja jest be, ale cacy jest na przykład żydowska gadzinówka zwana także GóWnem...

ocenił(a) film na 8
robokopo

Czy ty masz coś w mózgu, poza Żydami?

ocenił(a) film na 1
jak45

Jeżeli po takim długim czasie nie zauważyłeś, że to jest forum jakby TEMATYCZNE, to nie jest z tobą dobrze...

ocenił(a) film na 8
robokopo

Właśnie tacy jak ty zrobili z tego forum tematycznego, o filmach, kloakę dla antysemitów.

ocenił(a) film na 1
jak45

Już ci tłumaczyłem, że ja na zaklęcie antysemita sram. To znaczy reaguję tak, jak żydostwo reaguje choćby na antypolonizm. Żydostwo się z niczego nie tłumaczy. Ja się przed nimi nie mam najmniejszego zamiaru z niczego tłumaczyć. Pięknym za nadobne. Pewnie już to zauważyłeś, że COŚ MUSI BYĆ NA RZECZY z tym żydostwem. Że budzi taką niechęć i nienawiść wszędzie, gdzie tylko się pojawią. Już oni wiedzą, O CO tutaj chodzi. My też.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
jak45

właśnie o to z mim chodzi, że On nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Nie chce ich znać

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Ależ on się ma wręcz za znawcę problematyki żydowskiej! Natomiast na filmach, fakt, się nie zna...

ocenił(a) film na 1
jak45

wy z tą swoją kolaką zanieczyszczania sztuki przez jakąś politykę robicie niezły burdel

robokopo

Hm. Gdybyś nie był antyseministą pewnie zaprosił bym ciebie do znajomych. Masz czasami racje itd. Ja żydów nie lubię , ale ocenianie na 1 listy shindlera , bo "Żud wyreżyserował" jest lekko rasistowskie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
robokopo

Bo żydzi też kiedyś byli mordowani. Ty też uznajesz siebie za świętego i nie przyjmujesz innych opinii.

ocenił(a) film na 1
gobo33

Po pierwsze; to prostaczkowatością zionie od ciebie na kilometr. A po drugie; napisałem wyraźnie: żydowski holocaust interesuje mnie tyle, ile żydostwo interesują inne holocausty. CZYLI NIC. GÓWNO. Pięknym za nadobne.

ocenił(a) film na 8
robokopo

U ciebie tylko Żyd Żyda Żydem wybŻydza. Nie widzisz, że pola kwitną a ptaszki śpiewają?

ocenił(a) film na 1
jak45

Tak, tak... Znam ten manewr też... Nie zajmujcie się poważnymi sprawami, my się nimi zajmiemy... Jak widzisz, tzw. antysemitów nie udało się tak wymanewrować...

robokopo

Musisz zaliczyć -___-

ocenił(a) film na 1
jak45

ptaszaka to ty masz, ale jednego i między nogami

robokopo

Lepiej udawać prostaka przed debilem , niż inteligenta przed innymi. Za dużo piszesz , a za mało myślisz.

ocenił(a) film na 1
gobo33

Wybacz... Ty prostaka nie udajesz. Ty nim jesteś. To widać, słychać i czuć w każdym twoim zdaniu. Wyżej dupy nie podskoczysz...

robokopo

Prostak to inna nazwa człowieka z debilnymi poglądami. Ty jesteś rasistą , a to debilny pogląd.

ocenił(a) film na 1
gobo33

Prostak to człowiek prosty. Proste myślenie, prosta dedukcja, proste wysławianie się.

To też już mówiłem: jeżeli razi cię rasizm, to najpierw zajmuj się przypadkami naprawdę ciężkimi czyli Żydami, bo ich nikt w rasizmie nie przebije, a dopiero potem przechodź do przypadków lżejszych, znacznie lżejszych...

robokopo

oj tam z tymi żydami. Co oni ci zrobili , że ich tak wyzywasz

ocenił(a) film na 1
gobo33

Co oni mnie zrobili? Ty nie wiesz, co te uzurpowane wieczne niepokalane niewiniątka zrobiły całemu światu i jednocześnie masz czelność się wypowiadać?

Komunizm został opracowany teoretycznie, sfinansowany i przeprowadzony przez Żydów w celu podboju całego świata. W samej Rosji 66 milionów ofiar, że o próbach ograbienia Polski w biały dzień na 65 miliardów dolarów nie wspomnę...

robokopo

1. Nie wiem
2. Miałem babcię komunistkę (derp)

ocenił(a) film na 8
robokopo

Jak katarynka powtarzasz wciąż te same głupoty. Lecz się...

ocenił(a) film na 1
jak45

Swoje rady sobie schowaj w dupsko.

Ty też ciągle to samo. Jakoś ci to łaskawie nie przeszkadza...

ocenił(a) film na 8
robokopo

A fe... Ciekawe, że masz ciągle koprofagiczne ciągoty w stosowanych inwektywach.

ocenił(a) film na 8
robokopo

Człowiek prosty to człowiek niewykształcony a prostak to po prostu cham. Znam prostaków ze stopniami naukowymi (np. prof. Pawłowicz). Ty prawdopodobnie jesteś i jednym i drugim.

robokopo

To właśnie twoje widzenie świata jest proste jak konstrukcja cepa. Jesteś idealnym wzorem prostaka.

robokopo

Oto twój ulubiony film http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Apiewak+jazzbandu-1927-89631

ocenił(a) film na 1
gobo33

byli mordowani, ale przez niemców, litwinów, ukraińców, białorusinów, łotyszy, chorwatów. Ale o tym jakoś filmów nie robią.
Nie ma też filmów o tym jak Polaków mordowano, w tych samych miejscach gdzie żydów, w tym samym czasie, ci sami ludzie którzy żydów mordowali. Ale o tym filmów żydzi nie robią.

Shadow_dawnego_ggggggg

Ale przecież gdy Polacy mordowali Żydów albo wydawali ich Niemcom, to to nie byli Żydzi szwedzcy tylko polscy. Rodacy!

Każde dzieło na ten temat mówi właśnie o mordowaniu Polaków (przez innych Polaków).

ocenił(a) film na 1
hyrkan

szwedzi, tak samo jak i duńczycy, nie mordowali żydów szwedzkich i duńskich. Ci drudzi ich wydawali, ale nie mordowali. Za to szwedzi i duńczycy mordowali Polskich (kresowych) żydów. Jakoś filmów o tym nie robią.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jacyś "oni" mają zrobić filmy akurat o tym, co ty chcesz.

Ten argument 'jakoś o tym filmów nie robią' jest naprawdę na poziomie dna. ;)

ocenił(a) film na 1
hyrkan

Tak, chcę, aby szwedzi i duńczycy (,,oni") robili filmy o swoich zbrodniach na polskich żydach. Bo było to ważne wydarzenie.

Shadow_dawnego_ggggggg

I piszesz im na polskim forum? :D

Niepełnosprytność level hard.

ocenił(a) film na 1
gobo33

a mnie byś zaprosił do znajomych?

Shadow_dawnego_ggggggg

A masz jakieś dowody na potwierdzenie swoich rewelacji? A co mają moi znajomi do opinii?

ocenił(a) film na 1
gobo33

,,[żydzi] byli mordowani, ale przez niemców, litwinów, ukraińców, białorusinów, łotyszy, chorwatów. Ale o tym jakoś filmów nie robią" - twierdzisz, że to kłamstwo?
I co? Zaprosisz mnie do znajomych?

Shadow_dawnego_ggggggg

Primo: To chyba nazywa się spam

Secondo: Nie zaproszę cię do znajomych.

ocenił(a) film na 1
gobo33

tak mi przykro, że nie zaprosisz mnie do znajomych. Bo byłbym w doborowym towarzystwie was, czyli światłych, młodych, wykształconych i z wielkiego miasta. Tych wykształciuchów co to zawsze znajdą polski antysemityzm choćby na końcu świata. Tych wspaniałych co to łowienie polskiego antysemityzmu jest wyznacznikiem bycia w salonach i oczytania.

Shadow_dawnego_ggggggg

*Zdanie z wielkiej litery.

robokopo

Gdyby głupota mogła latać, fruwałbyś jak gołębica.

maciekz70

Gdyby głupota mogą latać , z filmwebu zniknęłyby fora kac wawy , idy i Tajemnicy brokbeak mountain. Szkoda tylko , że nie może.

ocenił(a) film na 1
jak45

weźcie jaka, dostawcie Robokopo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones