PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33955}

Identyfikacja kobiety

Identificazione di una donna
6,3 477
ocen
6,3 10 1 477
6,8 4
oceny krytyków
Identyfikacja kobiety
powrót do forum filmu Identyfikacja kobiety

Jedno z największych dzieł tego reżysera. Tylko dlaczego w internecie nie ma napisów (chociażby angielskich) do tego filmu!? Normalnie wstyd!:/

pacyfista4

Wstyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyd!!

Brak POLSKIEJ PREMIERY!! Aaaa!! :/

Mam film, zero napisów... muszę się chyba włoskiego nauczyć

ocenił(a) film na 3
pacyfista4

A wg mnie, to jedno z najgorszych dzieł Antonioniego. Nawet gorsze od Czerwonej pustyni, która zupełnie niczemu nie służy.

terrarium

Uczcie się języków :P

euzebiusz

śmieszne.

trzyczwarte

Włoski jest naprawdę przyjemny. Angielski to konieczność. Już się nie wymądrzam. Pozdrowienia.

euzebiusz

Wielkie mizoginistyczne @wno

ocenił(a) film na 9
katarzyna_czyzyk

Nie ma jak wyczerpująca, merytoryczna opinia podparta niepodważalnymi argumentami... :D

pacyfista4

Wystarczy przejrzeć twórczość autora on ma jakaś chorobliwa nienawiść do kobiet.

ocenił(a) film na 9
katarzyna_czyzyk

Nie zauważyłem jakoś tego podczas oglądania jego filmów. W każdym razie za Monicą Vitti na pewno przepadał. Obsadził ją w największej liczbie swoich filmów i dzięki ich sukcesowi stała się ona w latach 60-tych jedną z najpopularniejszych europejskich aktorek...

katarzyna_czyzyk

zwłaszcza do Caterin C. :)

ocenił(a) film na 4
katarzyna_czyzyk

Odpowiem Ci tak: mniejsza o Antoniego, ale bywają reżyserzy, którzy świetnie potrafią opowiadać o kobietach, natomiast w drugą stronę to jakoś nie działa. Chyba że coś przeoczyłem.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Nie ma drugiej strony. 99% reżyserów to mężczyźni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones