PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670316}

Idol

Danny Collins
7,0 29 476
ocen
7,0 10 1 29476
6,2 13
ocen krytyków
Idol
powrót do forum filmu Idol

Skończyłem oglądać 10 minut temu - potrzebowałem ten czas aby ochłonąć... Takie filmy są legendą, takie filmy pozostają z kinomanami na zawsze, takie filmy powstają raz na dekadę. "Must see" to mało powiedziane. Pozycja obowiązkowa!

skynet1234

Taaaaaak! :)

ocenił(a) film na 9
zuzia003

dokladnie , co za blyskotliwe teksty !

ocenił(a) film na 8
kochamAndzie

Teksty i doskonała rola Ala! Wydawać by się mogło że to wtórna historia ale jednak wzrusza:)

AndrzejBe

Kocham ten film i Ala, zresztą zawsze go wielbiłam. Takie powinno być czasami kino. W czasie sceny gdy Tom czeka z ojcem na wejście lekarza , poryczałam się jak bóbr.
Ja wiem ,ze film nie jest rewelacją, że ma wiele głupich scen , ale ...czasami trzeba sobie zobaczyć taki film, prawda?

ocenił(a) film na 9
skynet1234

Dokładnie..rola oskarowa

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Zgadzam się w 100 procentach, niesamowity film! liczę na nominację do Oscara, i to nie jedną ;)

ocenił(a) film na 1
skynet1234

to my chyba dwa różne filmy oglądaliśmy! nudny jak flaki z olejem :/ w sali kinowej nikt nie dotrwał do końca - wszyscy zasnęli :P haha pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
WiolaiMaciek

Pewnie mamy inne gusta filmowe i stąd ta różnica w odbiorze :-) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
WiolaiMaciek

@WiolaiMaciek Widać po zdjęciu jaki poziom sobą reprezentujecie. Pół słowa nawet pewnie w oryginale nie rozumiecie,ale co tam. Trzeba być takim polmozgiem z gówn3m w głowie jak wy,żeby ocenić ten film na 1. "Haha nie pozdrawiam"

ocenił(a) film na 5
skynet1234

Ckliwy,nudny,przewidywalny.Byloby 4,ale gra Al Pacino i dalem 5.

użytkownik usunięty
skynet1234

Chwilami może i zbyt słodki, ale nie mdły; momentami ckliwy i schematyczny, ale mimo to potrafi wzruszyć i skłonić do głębszych refleksji. Świetna gra Al Pacino, wspaniała muzyka i rozbrajająca gra dziewczynki - bardzo naturalna. Film bardzo dobry!

ocenił(a) film na 6
skynet1234

Film jest dobry, ale dokładnie takich samych filmów są tysiące.

użytkownik usunięty
skynet1234

Kino familijne dokładnie wg przepisu na kino familijne. Mocna piątka.

ocenił(a) film na 8
skynet1234

wachałem się między 8 a 9 :) polecam ten film :)

ocenił(a) film na 7
skynet1234

Według mnie film dobry, lekki i przyjemnie się oglądało. Ale historia nieco infantylna i przewidywalna. Jak ktoś wyżej napisał - takich filmów powstało tysiące. Oczywiście bardzo dużo wniósł swoją rolą Al Pacino, facet jest po prostu genialny.

ocenił(a) film na 5
briho

Właśnie. Nie wiem czym tu się entuzjazmować. Film mnie nie wzruszył ani na chwilę. O wiele ciekawiej by wyglądało, gdyby Danny Collins zagrał chama i powili by się zmieniał, a tak to nawet Pacino tej roli nie uratował.

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Mi tez film bardzo sie podobal.
Ocenilem na 8, chcialem dac wiecej, ale dlaczego (SPOILER) dlaczego zawsze w takich filmach gwiazdy nagle maja klopoty finansowe...Banal powtarzany w prawie kazdym filmie o jakims celebrycie...

ocenił(a) film na 7
skynet1234

Zgadzam się. Zanim jeszcze nie wiedziałam, że Al Pacino i Bobby Canavale grają razem w filmie, to pomyślałam, że są do siebie podobni. Podobna charyzma no i wygląd. A mam na uwadze świetną rolę B.C w serialu Vinyl. Pacino ma w tym filmie z 75-6 lat a w ogóle tego nie widać. Jest dowcipny, da się uwierzyć w jego chęć zmiany, wiary ...i dla tego aktora chyba nawet marny film warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
skynet1234

To jest dosłownie niesamowite, ze tak rewelacyjny film nie zarobił nawet 10 mln i wylądował pod kreska...
Arcyfajny! :)

ocenił(a) film na 6
skynet1234

dla mnie schematyczny, wtórny do granic możliwości, ale za grę aktorską i samą obsadę mocne 6.

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Dawno nie odczuwałam takiej przyjemności, oglądając jakikolwiek film. Zgadzam się z Tobą w pełni. Historia, chociaż naiwna i odrobinę schematyczna budzi jedynie pozytywne odczucia. Al jest absolutnie powalający. Uroczy, aż do bólu. Powiem krótko: az do napisów końcowych trzymałam kciuki. Oglądając scenę w gabinecie lekarskim nie mogłam się powstrzymać. Cały czas powtarzałam szeptem "niech powie do niego Tommy" :) Wrócę do tego filmu jeszcze wiele razy.

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Ja skończyłem oglądać dopiero przed chwilą. Lecą napisy, a film naprawdę BARDZO DOBRY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones