PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530029}

Idy marcowe

The Ides of March
7,0 92 816
ocen
7,0 10 1 92816
6,9 34
oceny krytyków
Idy marcowe
powrót do forum filmu Idy marcowe
ocenił(a) film na 8
niuziki

"Gubernator" Roberta Rossena,
"Kandydat" Michaela Ritchie z Robertem Redfordem,
"Kandydat" Jonathana Demme z Denzelem Washingtonem,

niuziki

Polecam serial "House of Cards", a także film "Wszyscy ludzie prezydenta"

ocenił(a) film na 8
Bennet

Dziena!

ocenił(a) film na 7
niuziki

jaki element najbardziej podoba się Tobie w tych lub tym konkretnym filmie (który niewątpliwie ma coś w sobie, coś specyficznego.. czego można by szukać w podobnych o polityce, ale czy się to znajdzie?, bo co to jest właściwie co Cię skłania do tego /ocena 8 sam dałem 7 bo oceniam bardziej w kontekście wiedzy o świecie metafizycznym/)

ocenił(a) film na 8
zjonizowany

O samej polityce wiem nie wiele i nie będę ukrywać , że nie znajduje się ona w kręgu moich zainteresowań. Bardzo podobał mi się film ze względu na przedstawienie świata politycznego takim jaki on jest naprawdę, ukazanie prawdziwej twarzy wielu polityków , liczne intrygi , spiski i kulisy kampanii wyborczej. O to mi chodziło :)

ocenił(a) film na 7
niuziki

aha, dzięki:)

niuziki

Również:
Barwy kampanii (Primary Colors) M.Nicholsa,
Ukryta prawda (The Contender) R.Lurie'go,
J.F.Kennedy (Kennedy) - miniserial (~5h) z r.1983, reż. Jim Goddard [wydany w Polsce na DVD],
trochę też w Obywatel Milk (Milk) G.Van Santa.

Mr_Pomeron

A, no i oczywiście "Pan Smith jedzie do Waszyngtonu" ("Mr.Smith Goes to Washington") i "Poznajcie Johna Doe" ("Meet John Doe") - 2 znakomite filmy F.Capry. Bardzo stare - może takich nie lubisz - ale o rzeczonej tematyce na pewno. I na pewno _warte_zobaczenia_!

ocenił(a) film na 8
Mr_Pomeron

Bardzo dziękuję wszystkim. Co do serialu o Kennedym , to słyszałam o nim , może być ciekawy.

niuziki

"Wszyscy ludzie króla"- obraz politycznego bagienka

ocenił(a) film na 7
niuziki

"Fakty i akty" doskonały film o tym "jak to się robi w Ameryce". Polecam.

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Tokugawa1982 , majkalipcowa dzięki.

niuziki

Polecam bardzo dobry serial TV ''Boss'' (2011-2012) .

niuziki

"Bob Roberts"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones