PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9445}

Igraszki losu

Serendipity
6,8 25 786
ocen
6,8 10 1 25786
5,4 5
ocen krytyków
Igraszki losu
powrót do forum filmu Igraszki losu
ocenił(a) film na 9
kadmina

ja bym powiedziała raczej, że dobrze, że w końcu się zeszli :))

veve

To jest nazywa różnica pomiędzy pesymistycznym i optymistycznym myśleniem:) Z drugiej strony można by pomyśleć, że los nie chciał żeby byli razem, bo ciągle się mijali albo coś było nie tak. W końcu sami tak pokierowali swoim życiem, że doszło do tego spotkania.

kadmina

A może to czekanie było potrzebne? Może tak miało być, że spotkają się po tylu latach, bo wcześniej by nie wyszło...?

ocenił(a) film na 7
kadmina

To samo pomyślałem, nie, że dobrze, że w końcu się ponownie spotkali a że zmarnowali 7 lat życia XD

ocenił(a) film na 8
kadmina

fajnie, że mi zdradziliście zakończenie. SPOILER!

ocenił(a) film na 8
ania193

Temat zatytułowany "Ładne zakończenie" niejako sugeruje prawdopodobieństwo SPOILERÓW. Natomiast autora usprawiedliwia fakt, że sam spoilera nie zamieścił.

ocenił(a) film na 8
oider

Wcześniej nie było oznaczone jako spoiler, więc chcąc nie chcąc, przez przypadek przeczytałam to krótkie zdanie, które może wprost nie zdradza zakończenia, ale chyba każdy się domyśla co kryje się pod słowami: "szkoda, ze zmarnowali tyle lat."

ocenił(a) film na 8
ania193

Na pewno takie zdanie w jakiś sposób zakończenie filmu sugeruje, ale na Twoim miejscu nie zrażałbym się nim i obejrzał film. Nawet dyskusja powyżej wskazuje, że to czy "zmarnowali" te lata czy nie jest bardziej kwestią indywidualnego postrzegania rzeczywistości niż suchych faktów. Może kilka lat wcześniej ten związek by nie wyszedł? Może jedno, czy drugie nie było gotowe? Może to, może tamto... Nawet teraz nie wiemy czy im wyjdzie (choc doświadczenie wskazuje, że tak). W każdym razie na pewno nic nie straciłaś, polecam obejrzenie filmu - najlepiej ocenić to samemu!

ocenił(a) film na 8
oider

ok, tak zrobię ;)

ocenił(a) film na 7
ania193

Tak zapytam... jakie mogłoby być inne zakończenie filmu, o którym wiadomo, że to komedia romantyczna? ;) Przecież to oczywiste od samego początku prawie w każdym filmie tego typu, że na koniec będzie happy end.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones