PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9445}

Igraszki losu

Serendipity
6,8 25 786
ocen
6,8 10 1 25786
5,4 5
ocen krytyków
Igraszki losu
powrót do forum filmu Igraszki losu

9/10 !

ocenił(a) film na 9

Naprawdę nie wiem, czym zasłużył sobie ten film wysoką oceną. Dla niektórych może być przewidywalny i nieśmieszny. Mnie czymś ujął. Wspaniale się oglądało jak próbowali się odnaleźć, błądzili, a na końcu nareszcie po dziesięciu latach są razem. Po prostu, dla mnie mega. Żadna komedia romantyczna nie wywarła na mnie aż takiego wrażenia. Ten film powinien być lepiej znany widzom. Polecam. : )

asial_10

Moim zdaniem film mimo,że przewidywalny, to dość przyzwoity ;) Choć Cusack'a nie trawię...Aha...Pierwsze zdanie jest nielogiczne do reszty Twojej wypowiedzi.pozdro.

ocenił(a) film na 9
David_Haye

Właśnie zauważyłam.. Zapomniałam się i jakaś literówka wystąpiła. Sęk w tym, że podobał mi się film i to jest prawdą.

ocenił(a) film na 7
asial_10

Zapewne chodziło Ci o to że nie wiesz w jaki sposób film Ci zaimponował i dostał taką ocenę , ale mimo wszystko Ci zaimponował :P

Film banalny i przyjemny w odbiorze 7/10

ocenił(a) film na 9
Sieliko

A już sama nie pamiętam, haha. : D

ocenił(a) film na 8
asial_10

Bardzo solidna komedia romantyczna starej daty (przed atakiem na WTC). Cieszy dyskretna ironia i dystans filmu do opowiadanej historii. Wszystko jest wbrew pozorom dość prawdopodobne psychologicznie. Z jednej strony rozmowy bohaterów o "przeznaczeniu" i "byciu sobie pisanym", tymczasem koniec końców ani jedna ani druga strona nie była w pełni szczęśliwa w swoim związku i zrobiła wszystko, żeby siebie odnaleźć. Takie to przeznaczenie.
Dlaczego film jest tak mało znany pokazuje data światowej premiery - dwa dni po ataku na World Trade Center. Akcja dzieje się w Nowym Jorku.

ocenił(a) film na 9
asial_10

Całkowicie się zgadzam. Też mnie dziwi,że film ten nie należy do ścisłej czołówki komedii romantycznych. Posiada o wiele większą dozę magii i uroku aniżeli inne produkcje tego gatunku,które są bardziej opiewane. Cała historia i fabuła jest bardzo urocza,akcja z niej wynikająca-mocno emocjonująca,bohaterowie niezwykle przekonujący a nad wszystkim zwycięża siła prawdziwej miłości. Super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones