PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 691
ocen
6,7 10 1 212691
5,7 26
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Zwiastun oficjalnie będzie online 27 lipca w niedzielę.
http://jennifer-lawrence.pl/trailer-kosoglosa-juz-27-lipca/#comments

moni16

O godzinie 21:00 :)

ocenił(a) film na 8
moni16

Czasu amerykańskiego, czy polskiego?

moni16

Dobrze wiedzieć. W takim razie czekamy!

moni16

o 21 tak, ale tylko dla posiadaczy jakiegoś iPoda, tableta czy jakiegoś tam sprzętu firmy Samsung (taka reklama). dla całej reszty będzie dostępny dopiero od dnia następnego

szczerze wątpię, żeby wszyscy wytrzymali do tego czasu albo masowo kupowali sprzęt Samsunga, więc mam nadzieję że jakiś miły fan bardzo szybko udostępni upragniony trailer szerszej publiczności :)

Nadienn

Nie, nie. Od piątku trailer będą mogli obejrzeć tylko posiadacze Samsungów, natomiast w niedziele będzie on już dostępny dla wszystkich.

Moncia21

to jeszcze gorzej :( te kilka godzin mogłabym jakoś przeżyć, ale 2 dni?! O.o

ocenił(a) film na 8
Moncia21

A nie sądzicie, że jak już ktoś dostanie na swojego Samsunga trailer, to wrzuci go natychmiast na yt? Nawet, jeśli dystrybutor jakoś się przed tym programowo zabezpieczy (tzn. z tej aplikacji nie będzie sobie można zgrać filmiku na tablet) to moim zdanie ktoś pewnie nawet nagra ekran tabletu czymś innym i w tej jakości wrzuci. Bądźmy dobrej myśli.

Irma100

Tak też może być, wspominałam o tym. Wszystko zależy też od jakości kopii. Ja postaram się wytrzymać do niedzieli i zobaczyć w najlepszej.

ocenił(a) film na 8
Moncia21

Ja na pewno obejrzę zaraz, jak się ukaże. A jak potem będzie lepsza, to obejrzę znowu. I tak jakieś milion razy jeszcze do premiery :)

Irma100

Obawiam się, że ze mną może być podobnie.. :)

ocenił(a) film na 10
Moncia21

Nie jesteście jedyne :) ja tylko czekam, aż ten zwiastun powali mnie na kolana :)

Irma100

Kurcze, tyle czasu trzymali nas w niepewności z tym trailerem, że jakakolwiek najgorsza wersja to już będzie coś :)

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Ja mam inne podejście. Jeśli tak długo zajęło im stworzenie tego trailera, lub jeśli postanowili zachować go na później, aby wzmocnić efekt zaskoczenia, to znaczy, że ten zwiastun powinien być arcydziełem.
Tylko debil opakowałby marne-nie-wiadomo-co w otoczkę tajemnicy, sekretu i oczekiwania, ponieważ w ten sposób tylko spotęgowałby rozczarowanie fanów.

Irma100

Chodziło mi bardziej o kwestie jakości nagrania niż zawartość. Wiadomo, że skoro tak długo zwlekali to muszą mieć coś naprawdę dobrego :)

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Jeśli o to chodzi, to się z Tobą zgadzam :)

Irma100

Jeśli do sieci trafi trailer w takiej słabej jakości to na pewno go nie zobaczę mimo że będzie to bardzo trudne. Wolę doznać większych wrażeń podczas oglądania tego wyczekiwanego przezemnie zwiastunu. Dobra jakość na pewno się do tego przyczyni. ;)

ocenił(a) film na 8
_Yuuto_

Ja jakoś nie widzę siebie, która ma dostęp do trailera (dowolnej jakości) i z niego nie korzysta :)

Irma100

To może lepiej dla nas, jak nikt nie wstawi żadnej kopii do niedzieli...

Moncia21

Też tak myślę. Pamiętam jak dokładnie rok temu oglądałem zwiastun Cathing Fire zaraz po jego premierze na CC. ^^

Irma100

To zrozumiałe. ;)

ocenił(a) film na 7
Nadienn

Co do tej Samsungowej sprawy... Mam pytanie - jeśli mam ich telefon to gdzie mogę szukać trailera?

Rose_Clementine

Nie wiem czy nie trzeba pobrać jakiejś ich specjalnej aplikacji gdzie będą co jakiś czas dodawane dodatki. W sumie nie wiadomo czy u nas to będzie aktywne.

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Powariowali, nawet obywatele dystryktów Panem byli równi, kiedy wszyscy mogli oglądać transmisje z Kapitolu jednocześnie! -.-

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Nie byli wcale równi, najwyżej w filmie :)

ocenił(a) film na 8
Irma100

Ale byli równi pod tym względem, że oglądali różne rzeczy nadawane z Kapitolu w tym samym czasie ;)

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Za taką równość, to ja dziękuję :) Ale tak poważnie, to masz rację, POWARIOWALI. Najpierw każą tyle czekać, a teraz jeszcze zbijają kasę od producenta Samsunga. Mam nadzieję, że ten zwiastun będzie GENIALNY, bo inaczej się obrażę.

Irma100

Ja też oczekuję trailera który mnie zaspokoi. Jestem ciekawy co by zrobiki fani gdyby okazało się że ten trailer trwa jedynie 20 sekund i pokazują w nim tylko Snowa. Haha.

ocenił(a) film na 8
_Yuuto_

Nie wiem, co inni, ale zaczęłabym od rozwalenia czegoś. Komputera, na przykład.

Nie, tak się nie stanie. Nie ma opcji. No way.

ocenił(a) film na 8
_Yuuto_

Nie wykracz mi tego x(
Gęby Snowa mam już dość i tej wstrętnej bieli Vanisha do firanek, którą reklamuję.
Zgadzam się z Irma100, że gdyby jednak było tak z tym zwiastunem i dostalibyśmy to co ostatnio, też bym coś rozwaliła.

lexandra008

Też bym tak zrobił. A później napiszę do twórców że ich film stracił jednego z największych fanów. ;D

lexandra008

Ale z tą bielą firanek nieźle pojechałeś/aś. Mimo wszystko podobają mi się te teasery. Mam nadzieje że w tym nowym zwiastunie zobaczę w końcu Julianne Moore jako Coin.

ocenił(a) film na 8
_Yuuto_

Może trochę pojechałam, ale to pierwsze co pomyślałam jak ją zauważyłam.
Oby w tym zwiastunie chociaż na moment się pojawiła Coin, jestem ciekawa jak Julianne wypadnie, mam nadzieję, że przekonywająco.
Nie mam nic do teaserów, ale bardzo się zawiodłam gdyż za każdym razem czekałam na zwiastun x(
To jakby zamiast drogiej kanapki z Subway'a dostać papierek z okruszkami po niej.
A jeżeli będzie konieczność napisania tego listu do twórców to z chęcią dołączę kilka słów od siebie :D

lexandra008

Haha, to z listem jesteśmy umówieni. Czekam na jakąkolwiek scene z Coin w akcji. Bardzo lubie takie silny kobiece postacie i jestem pewny że Julianne zagrała ją fenomenalnie.

ocenił(a) film na 8
_Yuuto_

Mam nadzieję, trochę się boję, że wygładzą jej charakter i dostaniemy coś łagodniejszego dla przeciętnego odbiorcy. Wtedy bym była bardzo wściekła.

lexandra008

Jak na razie nowe postacie z WPO np. Johanna i Plutarch wyszły im super. Z Coin będzie pewnie tak samo. ;)

ocenił(a) film na 8
_Yuuto_

Jena jako Johanna wypadła świetnie :D
Plutarch też może być chociaż nie darzę tego bohatera jakąś szczególną sympatią.
Niedługo się przekonamy co co Coin.

ocenił(a) film na 8
_Yuuto_

Jena jako Johanna wypadła świetnie :D
Plutarch też może być chociaż nie darzę tego bohatera jakąś szczególną sympatią.
Niedługo się przekonamy co co Coin.

lexandra008

Dokładnie. Trailer ma się ponoć ukazać za kilka godzin ^^ Ciekawe czy pokażą nam w końcu coś godnego naszej uwagi. :D

lexandra008

Przesadzilas z tym Vanishem, on nie dziala, takiej bieli on nigdy nie 'osiagnie' ;)

ocenił(a) film na 8
sabciaa

W reklamie wszystko jest możliwe... xP

użytkownik usunięty
moni16

Wytrzymamy

Chyba tylko Ty! ;P

użytkownik usunięty
_Yuuto_

Na zwiastun czekam od kwietnia więc kwestia trzech dni nie robi mi różnicy ;)

No niby tak, ale im bliżej tego zwiastuna tym ja coraz bardziej się niecierpliwie. ;)

użytkownik usunięty
_Yuuto_

Ale już minęło czasu ;). Zostało 119dni do.premiery ;)

Postaram się brać z Ciebie przykład. ;)

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 10
moni16

Proszę wytłumaczcie mi to ja mam telefon Samsung Galaxy więc jak mam obejrzeć zwiastun jak będzie dostępny ???

tytan5017

teoretycznie na zwykłych telefonach po ściągnięciu jakiejś (prawdopodobnie kosztownej) aplikacji będzie można to obejrzeć, ale słyszałam/czytałam (niepotwierdzona plotka), że Samsung wyprodukował jakieś nowe urządzenia (tablety, telefony, cokolwiek), których szczęśliwi nabywcy będą mieli automatycznie dostęp do trailera.

jak powiedziałam to jest tylko plotka

Nadienn

Czytałem że ta aplikacja będzie dostępna tylko na te najnowsze gadżety od samsunga. Czyli pewnie tablety i nowe smartfony. Ja mam niestety kilkuletniego Samsunga Galaxy mini 2. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones