PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 691
ocen
6,7 10 1 212691
5,7 26
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Już aż tyle części! Nie oglądałam ani jednej i powiem szczerze że ten film nawet mnie nie zachęca
do obejrzenia... sry Dajcie coś fajnego w kinach oryginalnego !!!!! ;)

pumaadi

NIE OGLĄDAŁAM ANI JEDNEJ CZĘŚCI FILMU ALE STWIERDZAM, ŻE FILM W OGÓLE NIE JEST FAJNY ANI ORYGINALNY :-)
Więcej chyba komentować nie trzeba.

Shavire

hhahha a tam komentować mnie sam tytuł już odpycha a zwiastun aktorzy do bani ..... jak oglądam nadchodzące premiery to 1 co patrze czytam o czym tytuł np "Więzień labiryntu (2014) " mnie intryguje.... moja wina ze do bani aktorka i cała ramówka jak "power ranger" haha

ocenił(a) film na 9
pumaadi

do bani aktorka?! czy Ty się słyszysz? jedna z lepszych aktorek młodego pokolenia a Ty mówisz o niej jakby była to jakaś tania aktoreczka, która gra w "trudnych sprawach" przeczytałem całą trylogię.. 5 razy, książka jest świetna, filmy genialnie skonstruowane NA PODSTAWIE książek a nie gówno podobne filmiki, które nic z książki nie pokazują.. Ja jestem osobiście zakochany, w całej trylogii, w filmach i w Jennifer Lawrence, a uwierz mi... też nie byłem na początku przekonany. Fabuła filmu i sam pomysł jest jednak cudowny i daje wiele do myślenia " co by było gdyby u nas coś takiego było.. ".
To nie hejt, wyrażam swoją opinię ale do tego, że aktorka do bani nie zgodzę się nigdy a nie oglądając nie wypowiadaj się proszę bo naprawdę nie masz nawet do tego prawa. Oczywiście użyłem metafory bo jak to mówią " cwaniaki w necie, cipy w świecie " Pozdro! :)

tender94

haha metafora fajna hahhah. Jennifer Lawrence ona nie tylko gra w igrzyskach śmierci, więc nie tylko na takiej podstawie można ocenić jej grę aktorską, prawo mam. Nie przesadzaj u nas? nie żyje marzeniami i bajkopisarzem nie zostanę jak co poniektórzy hahahaha wiesz a co by było gdyby do nas na ziemię kosmici wpadli na kawę??? przysłowiową .

ocenił(a) film na 7
pumaadi

coś trudno mi się rozszyfrować z twojej wiadomości, ale zawsze jak piszesz jakiś komentarz zaczynasz od "haha", to trochę dziwne, ale nieważne... tak właśnie Jennifer Lawrence w niczym nie gra, ma Oscara, Baftę i 2 Złote Globy za nic, taka sobie przeciętna aktoreczka, zanim zaczniesz głosić swoje mądrości w internetach trochę się zastanów, bo pokazujesz tu tylko swój idiocyzm i ignorancję, co we współczesnym świecie nie jest dobrze postrzegane, pozdro i zastanów się nad swoim życiem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tender94

zgadzam się w 100% : )

@pumaadi nie masz racji.
Tak się składa, że film skłania do sporej refleksji. m.in choćby chodzi o hierarchię na świecie. Znowu są podzieleni biedni,gorsi i - bogaci,lepsi. Ludzie tak naprawdę nie mający prawa głosu (poza być może najbogatszymi) (same te igrzyska- są zmuszeni do brania w nich udziału) i zła władza. Jest to świetna historia, która wzrusza i naprawdę wciąga. Tobie mogło się nie spodobać, rozumiem to...ale skoro nawet nie widziałaś tego filmu to twoja opinia jest dość zabawna, ale ok >> nie musiało cię to wciągnąć i tez to rozumiem :D
I nikt nikomu nie zabroni myśleć co by było gdyby. Nie są to żadne mrzonki czy marzenia tylko zwykłe przemyslenia ;) A jak ty tak twardo po ziemi stąpasz to nudne życie będziesz miała i trochę za bardzo cwaniakujesz z tym "hahah..haha" trochę szacunku do osoby z którą piszesz. Nie jesteśmy w przedszkolu. Kpisz sobie? To się nie udzielaj w ogóle, bo się ośmieszasz ;) :)

AktorkaDD

kpina! nie da się samego siebie ośmieszyć hahaha kpiną, śmieszna jesteś. Jeżeli wg cb śmianie się jest oznaką, wyznacznikiem wieku w takim razie wszyscy razem z tobą chodzimy do przedszkola, weź przemyśl 100 razy zanim palniesz taką pierdołę.
Nudne życie powiadasz, hm zależy kiedy, ty zapewne masz ciekawe życie hah niezważające na zasady, na logikę, lekko sobie chodzisz po ziemi. No co tam że wpadnę, co tam że pracy nie mam, można sie zabawić, a za pale - nie wątpię że te słowa towarzyszą ci w życiu codziennym! ;D ale serio nie musisz mi o tym mówić, idzie się domyślić!

Shavire

Jak możesz oceniać aktorów, nawet nie oglądając jednego filmu? Film na podstawie nazwy. Chyba dotarłam w jakieś dzikie miejsce filmweba.

beta_00

może oglądałam ja w innym filmie eh O.o To nie jest dzikie miejsce a zakręcone

pumaadi

Dobrze, zatem co z filmem?

beta_00

nie rozumiem pytania heh??

pumaadi

Chodzi jej o to, że oceniasz film tylko po tytule..

Pazur123456789

nowy użytkownik i uderza akurat na to forum i pod ten komentarz :D

użytkownik usunięty
pumaadi

Bez komentarza

nie musisz hahaha

ocenił(a) film na 7
pumaadi

kurde, co ty masz z tym "haha" ?!

konradxyz

hahahaah

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pumaadi

Zaczynam, wątpić że istnieją jeszcze ludzie normalni...

filmowy_laufer

hahha a cb to praktycznie na każdym forum widze odnosnie tego filmu z komentami...atakami.. koles wez sie nie podniecaj tak byle czym albo kim!!!O.o współczuje twojej kobiecie!

filmowy_laufer

jak można mieć takiego łośkaa co na hahaha takie cos leci i sie podnieca laskami z filmu haha a ja zaczynam wątpić w teorie ze internet ma pomogać ludziom hjaha!!! kino O.o przeraża mnie to

filmowy_laufer

zaraz bedzie koment pomagac a nie pomogać jhahjah

pumaadi

Tak, tak, tak zmyślaj, zmyślaj ;)

1 Koment: Nikogo nie atakuje, chyba że trolluje, to normalne. Nie mam kobiety, jestem za młody.
2 Moge mieć, a tobie nic do tego. No właśnie czytając twoje komentarze, nie czuje tej teorii.
3 Bez ładu

Więc polecam pójśc do psychologa albo powkurzać ludzi ze swojej klasy.

filmowy_laufer

hahahah zebym jeszcze ta klase miala no to wybacz ale jestem starsza od ciebie wiesz w wieku w 22 lat sie klasy nie ma hahah

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmowy_laufer

wiek nie świadczy o dojrzałości to tego jeszcze nie wiesz haha
??O.o

ocenił(a) film na 7
pumaadi

dojrzałość to twoja postawa, jak sobie radzisz z problemami, a nie twój wiek

konradxyz

dobra tylko że napisałeś to samo co ja hahahaha, nie rozumiesz tego co piszesz? nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
dojrzałość to nie tylko sposób jak sobie radzimy z problemami!

ocenił(a) film na 7
pumaadi

ale jak kurde nie oglądałeś filmu i już jesteś nastawiony negatywnie!? Sam sobie zaprzeczasz

konradxyz

negatywnie nastawiony raczej nastawiona ludzie ! W końcu zaczynasz odróżniać nastawienie od oceny podoba mi się to ;) zaprzeczasz hm.. też czasem mogą cie nie które rzeczy zrazić do zrobienia czegoś nie wierze, że tak nie miałeś;:P)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmowy_laufer

nie wiem czy wiesz ale w tym momencie czepiasz sie siebie samego jak zaznaczyłeś sam ku mojemu zdziwieniu sam jesteś trollem więc przeszkadza ci to że ktoś jest podobny do ciebie???? więc jak akceptujesz samego siebie bo wydaje mi sie to irracjonalne hahah

pumaadi

ahahahah xD jaki żart dobry xD

filmowy_laufer

serio hahahah ja tylko pisze to co ty pisałeś jeżeli lubisz się z siebie śmiać ,, chylę czoła bo ja nie lubię haha
wieszz yyymmm więcej dystansu do rzeczy które i tak dla ciebie żadnej wartości nie mają a mogą zagrozić twojemu dalszemu rozwojowi powaznie!!

pumaadi

Poważnie, mój rozwój jest bardzo dobry, szybko rosnę, dobrze się uczę, uprawiam sport, nie masz sie o co bać :)

pumaadi

A dobra, widzę że padłem ofiarą trolla. Kurde... :<

filmowy_laufer

o co bać ja już się martwię o ciebie po tym co widzę chłopaku!! hah

filmowy_laufer

"Koment: Nikogo nie atakuje, chyba że trolluje, to normalne. Nie mam kobiety, jestem za młody." Nie wiem no chyba że jestem już ślepa, sam sobie zastawiłeś pułapkę i sobie w nią wpadłeś nie przejmuj się wielu jest takich geniuszy nie ty jeden! hahhhah

Ja się za trolla nie uważam moim zadaniem jest tutaj odpowiadać na komentarze ;)

pumaadi

Powiem tak, każdy ma w sobie trolla, ale ty masz go trochę więcej ;)

Dobra, nie chce mi się z Tobą pisać, bo tylko sie mylę i muszę się tłumaczyć, podczas czego, ty zachowujesz się gorzej ode mnie.

Pozdrawiam.

pumaadi

Ja też się chętnie razem z wami z Mikołaja pośmieję, ale Igrzyska lubię.

Karirsu

haahah w takim razie zapraszam.. ;) wal śmiało co Ci leży na języku haha;)

Karirsu

Nie mam na imie Mikołaj, ile razy mam tłumaczyć ?!

filmowy_laufer

Nie Mikołaj ..... do tego niska samoocena;) wstydzisz się swojego imienia ze dajesz inne?????

pumaadi

Konto dawałem już 5 lat temu i już zapomniałem czemu tak nazwałem, choć chyba to zlepka imion i nazwisk moich kolegów.

filmowy_laufer

no dobrze wierze

ocenił(a) film na 5
pumaadi

źródło mądrości, a nawet pisać poprawnie nie umie. i to "haha" co pół zdania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones