PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 699
ocen
6,7 10 1 212699
5,7 26
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Często te dwie książki są do sb porównywane. Jak sądzicie, która trylogia była lepsza? Mi na
podstawie książki naprawdę byłoby trudno, bo obie są świetne.

ocenił(a) film na 10
_Yuuto_

Ja osobiście byłam bardzo bardzo zaskoczona śmiercią Tris i to ona bardziej zapadła mi w pamięć ale są różne gusta :) Po prostu nie uważam jej śmierci za akt tchórzostwa :D

Jagusia32094

Skoro się poświęciła to nie mógłbyć akt tchórzostwa. Mimo wszystko moim zdaniem jej śmierć jest naciągana. Ja tego nie kupuje. ;)

ocenił(a) film na 7
LadyCarmel500

Mi się w Niezgodnej podobało generalnie sporo mroku i przemocy, ale jednak Igrzyska lepsze. Mniej typowo nastkowego romansu. :)

LadyCarmel500

Mnie Niezgodna przyciągnęła licznymi przechwałkami na okładce. Przeczytałem i sama historia ani trochę nie podbiła mojego serca tak jak IŚ. Czułem się jak bym czytał tandetną kopie zrobioną tylko dla kasy. Wiecie o co mi chodzi? Coś w stylu.. im się sprzedało to my napiszmy coś podobnego. Świat opisany w Niezgodnej jest całkiem ciekawy (społeczeństwo podzielone na frakcje) ale przy dystryktach i autokratycznym Kapitolu wypadają słabiutko. Podsumowując Niezgodna na pewno może spodobać się nastolatkom. Doroślejszym czytelnikom niekoniecznie...

LadyCarmel500

Ja bardzo głęboko przeżyłam śmierć Tris ( SPOILER!) i chciałabym żeby przeżyła, ale myśle że to zakończenie jest dużo lepsze od zakończenia IŚ, choć oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. I NIE BYŁ to akt tchórzostwa, choć ostatecznie możnaby to uznać za poddanie się, gdyby nie wypowiedż Tris : powiedz Tobiasowi że nie chciałam go zostawiać. A co do przeżyć wewnętrznych to po śmierci Tris Tobias przeżywa tyle, że zaspokoi to każdego czytelnika. Myśle że Niezgodna jest lepsza, a już na pewno nie jest plagiatem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones