PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 641
ocen
6,7 10 1 212641
5,7 26
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

igrzyska smierci byla dla mnie rewelacja ale juz nast czesci nie bede ogladal

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
pjlad

Jeśli ktoś w tym filmie liczył głównie na akcję, to nic dziwnego, że się rozczarował. Ta część pokazuje dramat głównej bohaterki uwikłanej w konflikt, którego nie chce, ale zmuszona jest brać w nim udział. Dla mnie rozterki Katniss w "Kosogłosie" były znacznie ciekawsze niż walka o przetrwanie w dwóch poprzednich częściach. Absolutnie się nie rozczarowałam. Wręcz przeciwnie - byłam mile zaskoczona, choć kilka rzeczy mi przeszkadzało, dlatego ocena nie jest wyższa.

użytkownik usunięty
kazaam18

zgadzam się z tobą, ale autor tematu ocenia transformers 9/10

ocenił(a) film na 7

Nic więc dziwnego, że jest rozczarowany. Ale niech się nie martwi. Następna część pewnie mu zrekompensuje niedostatki tej :))

użytkownik usunięty
kazaam18

ano z pewnością tak będzie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
pliseq

a ty będziesz zgłaszany z każdy taki post i dorobisz się o bana żegnam...

ocenił(a) film na 5
pjlad

Film dla mnie również był słaby.Taki typowy komercyjny film przeznaczony głównie dla młodzieży. Fabuła nie ma większego sensu.Po obejrzeniu tego filmu byłam wręcz zniesmaczona..

ocenił(a) film na 6
RetroDiva

Może nie ma sensu dlatego, że ta część jedynie zapowiada wydarzenia które będą zawarte w ostatniej części? To chyba oczywiste, że tutaj jedynie zaczną niektóre wątki.
Chociaż podział na 2 części moim zdaniem niepotrzebny.

ocenił(a) film na 5
kamaitachi

Rozumiem.Może jak obejrzę wszystkie części ( a obejrzałam dwie) ten film nabierze trochę więcej sensu. :)

ocenił(a) film na 5
pjlad

http://www.zachandjody.com/wp-content/uploads/2011/06/15.jpg ot dlaczego są 2 części a nie jeden dwu i pół godzinny film , a spokojnie mogli to zmieścić i następną część w 2.5 h , nie jestem przeciwko długim scenom ale te w tym filmie nie mają podstaw bytu , nic nie budują,
ten film nie jest ani dla ludzi szukających akcji ani dla koneserów dobrego kina, ot dla ludzi o średnich wymaganiach .
taki średniak 5 bardzo ,

ocenił(a) film na 5
pjlad

5/10 nie oznacza "bardzo słabiutki". Daleko mu nawet do "słabiutki". Co innego piszesz, a co innego widać w Twojej ocenie.

per333

Każdy ma inne kryteria ;) może chodziło o to, że bardzo słabiutki jak na Igrzyska Śmierci, a wcześniejsze oceny autora tematu mogły wynosić np 8-9 i w porównaniu do nich mógł być taki, ale mi tam ta część się podobała, mimo, że fanem nie jestem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones