PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627599}

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games: Catching Fire
7,3 290 691
ocen
7,3 10 1 290691
6,6 25
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

1/10

ocenił(a) film na 3

Pomyłka kinematografii. Myślałem, że fenomen tego gniota zobaczę dopiero w tej części, ale nie mogłem się doczekać końca. Koszmarr!!!

użytkownik usunięty
h3b4n

I 1?. Mógłbys bardziej uargumentować?

ocenił(a) film na 3

Przepraszam, ale czasem filmy z TV Puls mają małe efekty (klasa C), ale fabuła nie jest, aż tak niedorzeczna, dziękuję, że nie pojechałeś po mnie jak hejterki niżej i wyżej. Nie mogłem na tym filmie, a jestem tolerancyjny, nawet tak nie pojechałem po Desperado, jak szedł po blacie w knajpie i nikt go nie trafiał, bo rozumiałem to, że był taki zamysł reżysera. A tutaj jest (szkoda słów). Pozdro. Ty mi wytłumacz, co się może tu podobać?!

użytkownik usunięty
h3b4n

Jest tu dużo rzeczy, które mi przypadły do gustu (może przez to że kocham książki [arcydzieła wg mnie])... Podoba mi sie ciekawa opowiedziana historia, to że 90% książki zostało nakręcone, gra aktorska, muzyka, efekty specjalne itd

użytkownik usunięty
h3b4n

PS. Fabuła nie jest niedorzeczna

ocenił(a) film na 6
h3b4n

w błędzie jest 97 procent dobrze oceniających ten film czy Ty kolego,myślę ze albo jesteś Trollem chcącym drążyć temat albo nie znasz się na tym o czym piszesz...pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
tomasz_nowak6

Nie chcę drążyć tematu, tylko po seansie musiałem się wyżyć swoim niezadowoleniem, gdziekolwiek. Nierozumie Was, to się nie może podobać, nie patrzałem sam, oglądaliśmy w trzy osoby i każdy podzielał moje zdanie. Pozdro.

ocenił(a) film na 6
h3b4n

ale nie ocena jeden ,na ocenę składa się wiele czynników czy wszystko według Ciebie było do bani ?gra aktorów, efekty, fabuła......może nie lubisz tego typu filmów ,ja na przykład nie oceniam romansów i bajek bo moja ocena była by niska ze względu na rodzaj filmu a nie jego przekaz czy grę aktorów

h3b4n

Koszmar ? - jedynym wielkim koszmarem jest twój ,, nad wymiar inteligenty '' komentarz naprawdę wielkie brawa !

ocenił(a) film na 3
buterfly

Musisz być fajnym człowiekiem, jeśli czujesz się dowartościowany niedorzeczną fabułą w tym gniocie, bo nie nazwę tego filmem. Pewnie tylko ty sam wyszedłeś z kina szczęśliwy i nie mogłeś się z nikim podzielić wrażeniami, bo wszysce ze złości poszli na piwo, żeby zapomnieć. Po co szukasz zaczepki, jak jesteś downem!?!!??

ocenił(a) film na 3
buterfly

Właśnie, że to ty jesteś śmieszny, bo bronisz filmu jak syna. Ja po prostu musiałem podzielić się rozczarowaniem. A Twoje texty o inteligencji świadczą o Twojej inteligencji, Pozdro

h3b4n

Człowieku, czy ty słyszysz sam siebie ?! Inteligenty człowiek uzasadnia swoją zdanie, a twoje uzasadnienie jest tego typu - nie podobało mi się i tyle ! A co do fabuły filmu - czytałeś, chociaż książkę ?

ocenił(a) film na 3
buterfly

A co tu uzasadniać!? Bym musiał na nowo go obejrzeć i notować po kolei swoje przemyślenia, żebyś zrozumiał/a o co mi chodzi. Ale nie dałbym rady jeszcze raz tego zobaczyć. Nie chcę się kłócić, sorry za tego downa. Nerwy

h3b4n

Okej rozumiem - i nie musisz mi nic notować każdy ma swoje zdanie i tego się trzymajmy : )

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 8
h3b4n

Zanim zaczęłam odpisywać, spojrzałam na Twoje filmy.
Mam pytanie - co Cię skusiło, żeby obejrzeć ten film?
Przecież on w ogóle nie pasuje do oglądanych przez Ciebie filmów?!
Ja obejrzałam, bo szalenie lubię oglądać na ekranie Jennifer Lawrence, a dokładnie jej grę aktorską.
Jej własny charakter absolutnie nie predystynuje jej do takiej roli, a jednak zrobiła to rewelacyjnie.
No więc, co Cię skusiło?

ocenił(a) film na 3
malgoska_6

Po tym jak było głośno o tym filmie, to spodziewałem się czegoś co mnie z nóg zwali, dlatego obejrzałem, (a w ogóle staram się oglądać wszystko co z kin schodzi) od nie dawna mam konto i od nie dawna zacząłem oceniać filmy. Nie ma co się sugerować moimi ocenami, bo sobie przypomniałem całego Nolana akurat w tym czasie. Dziś na przykład dałem 8/10 "Pamiętnikowi", a to idzie zaliczyć do romansów, czy tam melodramatów. Nie napisałaś nic o filmie, tylko o Jennifer (bez niej, by Ci się podobał film?). Też lubię oglądać filmy z Jennifer. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Pamiętnik to 10!
Tam 'poznałam' Ryana Goslinga;-)
--
Gdyby nie Jennifer, nawet bym nie znała tytułu tego filmu:)
Mam taki zwyczaj, że jak jakiś aktor mi wpadnie w oko, to "tłukę" wszystkie
dostępne z nim filmy!
Oglądam różne filmy, ale nie wszystkie. Po kilkunastu wpadkach (wbrew ocenom tutaj, postanowilam
obejrzeć jakiś film, bo aktorka lub aktor lub reżyser albo tematyka.
No i nigdy więcej! Jak film ma do 6,5 to już należy zacząć uciekać!
Poniewaz jestem rowniez maniaczka czytania, musze czas rozdzielac sprawiedliwie.
Film jako taki pytasz... no cóż, było jeszcze kilku dobrych aktorów, milo spojrzec na Lenny Kravitza..
Lubię bardzo s-f, ale nie przepadam za fantasy. Natomiast J.L.jest mi tak bliska (charakter), a
jednocześnie tak przekonująca, że we wszystko można uwierzyc, gdy ti ONA przekazuje ;-)))
A co do filmów w ogóle, szerokim łukiem omijam filmy typu Zmierzch,
nie lubię kretynskich komedii (ale obejrzałam Kac V), nigdy nie oglądam filmu
drugi raz (czas!) I nie cierpię pisać tutaj z tel., jakoś dziwacznie widac to okienko!
Pzdr

ocenił(a) film na 3
malgoska_6

Nie można rzucać dziesiątkami na lewo i prawo, bo jak zobaczysz coś co nazwiesz arcydziełem, to co potem, 11 nie ma :) Ale gdybym był dziewczyną, to "Pamiętnikowi" bym też dał 10 na pewno :) . Kravitza tam nawet nie kojarzę :) Nawet sobie nie mogę przypomnieć żadnych postaci, bo ten film mi od razu wyparował, a raczej sam go wyparłem. Przy okazji, aktora co z nią biega też bardzo lubie Josh H... (nie pamiętam nazwiska). :D Hehe, to pisz z kompa w przyszłości, bo nie jest dziwacznie na ekranie :) Dzięki, że nie hejtujesz, tylko normalnie piszesz, bo o filmach mogę rozmawiać godzinami :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Święta są, to wyjechałam z domu, komp poza zasięgiem :)
Coś niejasno napisałam, Kravitz w Ogniu tylko gra ;-)
--
Hajtowania NIENAWIDZĘ. Wkurza mnie to jak diabli!
Mogę mieć w 200% inne zdanie niż Ty, a nie oznacza to, że jesteś kretynem :-)
--
Bardzo rzadko daję 10. 'Pamietnik'-owi mój Tata też dał 10, bo przeżył podobne uczucie w życiu :)
Najlepsze świąteczne! !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones