PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627599}

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games: Catching Fire
7,3 290 612
ocen
7,3 10 1 290612
6,6 25
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Na początku nie byliście przekonani do wyboru aktorów grających Johannę i Finnicka, a potem byliście pod ich wrażeniem ;)

Lunona_2

Ja również, ponieważ zupełnie inaczej wyobrażałam sobie aktorów grających te postacie, chociaż wydaję mi się z całej listy aktorek , które miały grać Johanne to Jena Malone najbardziej mi odpowiadała. Widziałam z nią kilka wywiadów ,i filmów jest w nich szalona jak Johanna, a co do Finnicka to na początku byłam zupełnie na nie, lecz teraz go uwielbiam i nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej role jak nie jego :)
Ale jak się spojrzy to często tak jest, gdy Jennifer dostała role Katniss to wielu tbyło przeciwnych jej występowi, że inny kolor włosów, wygląd itp, a teraz mówi się że jest do tej roli stworzona.

Lunona_2

Nwm czemu od początku jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie Finicka pomyślałam, że idealnie do niego pasuje xD Nie wiedziałam jak gra, bo nie widziałam z nim żadnego filmu, ale dałam mu szansę no i cóż, nie zawiodłam się :D

ocenił(a) film na 8
Lunona_2

Ja bardzo się ucieszyłam z takiej Johanny, bardzo lubiłam Jenę Malone (dzięki roli Lydii w Dumie i Uprzedzeniu).
Natomiast Finnick mi nie pasował. Jak pierwszy raz oglądałam w kinie, to tylko porównywałam ze swoim wyobrażeniem (oczywiście na niekorzyść ekranizacji), ale po kilku obejrzeniach chyba zaczynam się przekonywać :)

ocenił(a) film na 9
Lunona_2

dokładnie tak było! teraz sobie nie wyobrażam nikogo innego w tych rolach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones