PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627599}

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games: Catching Fire
7,3 290 399
ocen
7,3 10 1 290399
6,4 20
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Haymitch i Katinss

ocenił(a) film na 10

Czy wy też macie nieodparte wrażenie z poprzednich cześci i nowego zwiastuna, że
Haymitch kochał Katniss? Bo byłoby to całkiem realne. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Atlantaa

Jaki rodzaj milosci masz na mysli?

ocenił(a) film na 10
sabciaa

No na pewno nie przyjacielską...

Atlantaa

on ją kochał, Peeta'e też, jak rodzinę.

Atlantaa

Sa rozne rodzaje milosci, wg mnie mogl kochac i ja i Peete, jak juz to jak swoje dzieci, troszczyl sie o nich, pomagal im w miare swoich mozliwosci, rozmawial, doradzal itp
jak wiadomo katniss stracila ojca, on nie mial bliskich.
zeby nie mogli go zranic 'poszedl' w alko, a nie oszukujmy sie ludzie sa 'zwierzetami' stadnymi i Hay mial w zakamarkach swojej osobowosci wiele uczuc, juz w pierwszej czesci widac, ze odgradza sie od trybutow przy pomocy alkoholu, wie ze zgina(przerabial to co roku) wiec nie chce sie do nich przywiazac, nawet nie okazuje im sympatii
ale nie przewidzial, ze tym razem trafi mu sie taka perelka jak Katniss

nie kazde przytulenie to milosc romantyczna, nie mowiac erotyczna.
z tego co zapamietalam to w trailerku na moje oko Katniss wpada Haymitchowi w ramiona, bo potrzebuje ukojenia,wsparcia, bo cierpi,widac to na jej twarzy a Hay to taka namiastka jej ojca i on jest w tej roli

Atlantaa

Twoja teoria jest ciekawa, Haymitch zapija sie bo nie moze byc z Katniss, ciekawe co na Twoja propozycje autorka i fani trylogii? ;)

ocenił(a) film na 10
sabciaa

Na pewno nie raz padła taka teoria. I myślę, że jest nad czym dyskutować. A wszystko wyjaśni się po obejrzeniu Kosogłosa. Czekam, bo nie wiem czego się spodziewać, choć całą trylogię przeczytałam.

Atlantaa

Szczerze to pierwszy raz sie z nia spotkalam, sledze tylko to forum, a mnie samej nawet taki obrot sprawy nie przyszedl do glowy :)
no coz wg mnie nie ma takiej opcji i w tej kwesti na pewno nie bedzie niespodzianki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones