PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627599}

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games: Catching Fire
7,3 290 617
ocen
7,3 10 1 290617
6,6 25
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Najlepsza...

ocenił(a) film na 9

...część póki co, fantastyczna, bez biegania po polach łąkach i stawach. Zaczyna się wojna. This is Sparta!!!

użytkownik usunięty
Unibet_78

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 4
Unibet_78

Ten film to jakaś jedna wielka chała... Dawno nie widziałem bardziej przecenionego filmu. 7,5? za co?
Chciałem zostawić 4/10, ale na sam koniec perfidnie musieli pokazać ze bedzie kolejna część kupy.

Igrzyska śmierdzi.

ocenił(a) film na 4
Skillet

Zgadzam się. Ja sie zastanawiam czy "Co gryzie Gilberta Grape'a" zasługuje na 9.

Unibet_78

Not Sparta. This is the revolution.

Unibet_78

Ale flaki z olejem. Cos strasnego. Po godzinie czasu myslalem, ze bohaterowie nigdy nie wezma udzialu w igrzyskach. A jak juz wzieli, to klops

ocenił(a) film na 3
BenMaciag

^+1....
przewracanie się w łóżku z boku na bok z powodu nudy to chleb powszedni podczas oglądania tego "hitu"

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Jedyna udana.

Zawsze producenci, widzowie, ba, nawet recenzenci pytają z czego wynika jakościowa poprawa tego filmu. A no z wymiany SCENARZYSTÓW (nie, nie reżysera, ten bowiem popełni kolejne znów fatalne części).

Simon Beaufoy i Michael Arndt napisali opowieść zwartą i dramatyczną, to i Francisowi Lawrencowi na pewno dużo łatwiej było wyreżyserować ten film.

Trzeba nowemu reżyserowi uczciwie oddać, że on też wiele rzeczy poprawił, nie ma już kiczowatej charakteryzacji, kostiumów i światła, które tak raziły w pierwszej części Gary'ego Rossa. Wszystko jest metaliczne, realistyczne, ciężkie, twarde. A i do scen akcji ma dużo lepszą rękę. Co nie powinno dziwić, wyreżyserował "Jestem legendą".

Czemu zatem nie kontynuowano współpracy z tymi scenarzystami?

Unibet_78

Zero cycków, zero grupowego seksu. Kto kręci takie głupie filmy?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones