PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 067
ocen
7,2 10 1 369067
6,5 32
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

Temat dla płci pięknej. Mężczyznom wstęp wzbroniony! Więc, dziewczyny? Komu byście się
oddały bez zastanowienia?

Typy:

1. Josh Hutcherson - "Peeta" ♥♥♥ !!!!!!!!
2. Liam Hemsworth - "Gale" ♥
3. Woody Harrelson - "Haymitch" (bliżej mi do końca niż dalej, jednak nie wątpie w jego
zdolności w łóżku mrrrr...)
4. Lenny Kravitz - "Cinna" (dla fanów jasnej czekolady)
5. Alexander Ludwig - "Cato" (fajny blondas)
6. Dayo Okeniyi - "Thresh" (dla fanów ciemnej czekolady)

Jak dla mnie to zdecydowanie Josh jako Peeta. W tym filmie pokazał się od swojej seksownej
i ponętnej strony. Liam miał pecha trafiając na niego w moim rankingu. Josh jest taki słodki,
przypomina szczeniaczka, którego ciągle by się chciało głaskać. Raz śniło mi się, że się
całowaliśmy... Zabójczy sen.

Więc dziewczyny?

EastJudas

Po postu uważam, iż marzenie o kimś dla nas zupełnie nie realnym jest idiotyzmem. Byłabym wdzięczna za wyjaśnienia.

natix_xd

Dlaczego nierealnym? Bywam w wielu miejscach i spotkałam już wiele aktorów (z niektórymi miałam okazję rozmawiać i dostać autograf) takich jak Tim Roth, Joseph Gordon-Levitt, Guillaume Canet, Demi Moore (z daleka widziałam jak wchodzi do samochodu w Londynie). Oczywiście wszystko w Europie, jeszcze nie byłam w Stanach, a tam znanych aktorów można spotkać nawet w aptece. Więc, aż tak nie jest to nierealne.

No, a ten temat to takie wiesz "gdybanie", z kim byś się przespała, z nim czy z nim. :)

EastJudas

Z tego, co piszesz, nie widziałaś ich na żywo bez make-upu, a mimo wszystko uważasz, że są przystojni, czego wciąż nie rozumiem.

Wiem, że to gdybanie, lecz mam do niektórych spaw trochę inne podejście. ;)

natix_xd

A kto teraz nie chodzi na żywo bez "mekajpu"? Chyba tylko samobójcy. W mojej wypowiedzi chodziło mi bardziej, że spotkanie a nawet rozmowa z gwiazdą jest możliwa. A to czy wyglądają ładnie, tak jak w filmie... Hm, z tego co pamiętam Demi nie była wytapetowana, ani wystrojona, a i tak ją poznałam. JGL łatwo było zauważyć, bo w około było pełno dziewczyn, które skapnęły się, koło kogo stoją... Kiedy jeszcze mieszkałam w Polsce, we Warszawie też zdarzyło mi się spotkać kilka znanych nazwisk, jednak polskie "gwiazdy" nie można nawet porównywać z zachodnimi. Widziałam Karolaka i Cielecką, ale bez żadnych emocji z mojej strony. Już bardziej reaguje na wiewiórki w parku niż na polskie "gwiazdy".

EastJudas

A kto teraz chodzi na żywo bez "mejkapu"?* miało tam być.

ocenił(a) film na 6
EastJudas

Ja chodzę. Widzę, że zwracasz dużo uwagę na wygląd..

Ellen Page

W ogóle bez żadnego upiększenia?? Impossible... albo jesteś mega piękna, piękniejsza od ikon mody, które również chodzą wszędzie z mejkapem albo jesteś nieświadoma tego jak wyglądasz i nie przejmujesz się zdaniem innych... Ciekawy przypadek <zakłada nogę na nogę i przymruża oczy>

ocenił(a) film na 6
EastJudas

Zawsze smaruję się kremem na noc i tyle...

Ellen Page

Czyli jednak coś, chociaż nadal się dziwię.

ocenił(a) film na 6
EastJudas

Wiadomo że czasem na jakieś większe imprezy lub przyjęcia się maluję ale tak na co dzień to mi to niepotrzebne. Wolę być bardziej naturalna... Poza tym mam długie i gęste włosy ale twarz też nie jest zła. (Uprzedzę twoje pytanie - mam lustro w domu...) :D

Ellen Page

No skoro tak... jak kto lubi, jeśli nie wyglądasz źle to można postawić na naturalność :) chociaż każda kobieta jest piękna, pięknie stworzona oczywiście :)

ocenił(a) film na 6
EastJudas

No niby tak...To właściwie kwestia gustu i przyzwyczajeń...

EastJudas

Ja spotkałam osobiście tylko Pazurę i Kryszaka i widziałam ludzi z kabaretów na żywo. Akurat oni byli sympatyczni. ;)

natix_xd

No, ale to nie prawdziwe gwiazdy...

EastJudas

Jeszcze zależy jak ktoś rozumie "gwiazdę".

natix_xd

W polskim padołku gwiazdą może być każdy kto pokaże du*ę albo cycek, lub każdy kto waży więcej niż 200 kg.

EastJudas

;D
Niestety racja, ale cóż poradzić...

natix_xd

No dokładnie, co można zrobić. Jaki kraj, takie gwiazdy. :D

EastJudas

No i ostatnio mam dosyć rozmów typu: Kto jest gorszy: kobiet czy mężczyźni. Dlatego jak zobaczyłam ten temat to mi normalnie szczena opadła z zażenowania.

PS. Jak będziesz chciała kogoś wyprosić z tematu, to taki komentarz nie podziała. :)

natix_xd

Hm? Odpisałam ci kulturalnie, przeczytaj lepiej.

natix_xd

A czemu z zażenowania? To normalna dyskusja. Nie bądź taka konserwatywna.

EastJudas

Nie jestem konserwatywna, ale chodzi mi o to, że później przeczyta to jakiś baran i zaczyna gadać różne rzeczy w celu obrażania innych ludzi (najczęściej kobiet). Po prostu jestem już wyczulona na takie rzeczy...

użytkownik usunięty
natix_xd

ja tam móżyna pls

Ale że co?

ocenił(a) film na 7
EastJudas

ja np bym wszystkich ludzi wpuscil do lozka bo ja lubie ludzi :)

M0RiARTY

I to mi się podoba, pozytywne myślenie! Lubisz "On the road" widzę też? :)

ocenił(a) film na 7
EastJudas

Widzisz? Nie wiem czy lubię, kojarze film tylko z festiwalu w Cannes. A i z tego że Stewart robi tam podobno dużo sprośnych rzeczy :D I to obiema rękoma naraz

M0RiARTY

Masz nick jak nazwisko jednego z głównych bohaterów tego filmu, opartego na ciekawej powieści o tym samym tytule. Kirsten się rozbrykała, teraz jest wolna jak ptak i może robić co chce i dawać du*y różnym reżyserom. Ponoć najszybsza droga na szczyt, prowadzi przez łóżko. ;)

ocenił(a) film na 7
EastJudas

Hm, ano mam nick oparty na nazwisku bohatera z książki. Tylko że to geniusz zła, arcywróg Sherlocka Holmesa ;)
Z jej grą aktorską inaczej ról się nie zdobywa, jak właśnie przez łóżko. Ale to wtedy ciekawi mnie jak dostała role Belli ? :D Pierwszą część wyreżyserowała kobieta, o ile pamiętam. W sumie lesbijskie akcje też są całkiem ok ;D

M0RiARTY

No w tym komercyjnym Zmierzchu pewnie zaliczyła orgię z producentami. W Hollywood nie takie rzeczy się przecież zdarzały :) Już w Azylu można zauważyć jej słynną minę. :) No tak, profesor Moriarty :)

ocenił(a) film na 7
EastJudas

Tak. Orgia z producentami wydaję się możliwa. Nawet jeśli większość z nich to starcy i żydzi :( Azylu nie pamiętam zbyt dobrze, ale pamiętam Wszystko za życie. Myślę że ona po prostu lubi mieć otwartą buzie :D

ocenił(a) film na 6
EastJudas

Czesto gdy wchodze na forum jakiegos filmu widze zawsze ten sam post od tej samej osoby, od ciebie. "Z kim byscie sie puscily z obsady?" Ja rozumiem, ze nimfomanka i jak to frytka mawiala "kobieta wyzwolona" ale musisz sie tak z tym afiszowac?

ocenił(a) film na 3
EastJudas

Cóż oddawanie się aktorom bez zastanowienie może być postrzegane jako niezbyt rozsądne (delikatnie mówiąc). Przez sporą grupę ludzi określane jest nawet bardziej dosadnie.

ocenił(a) film na 9
EastJudas

nie wiedziałem że Sasha Grey potrafi pisać po polsku...

Daroo_3

to moja idolka, wiesz... nauczyła mnie paru rzeczy, a ja ją nauczyłam pisać po polsku...

ocenił(a) film na 9
EastJudas

Ah, z początku myślałem że to Ty nią jesteś, skoro tylu byś chłopczyków (bo to nie są faceci) zaprosiła do łóżka :P

Daroo_3

Kobieta wyzwolona to od razu prostytutka?? Daj spokój :P Skończmy ze stereotypami...

Daroo_3

Woody to nie facet? Bitch, pls

EastJudas

Temat dla płci pięknej, ale coś nie widzę żadnych opcji poza facetami. Wiesz, nie wszystkie kobiety są hetero.

Jeśli chodzi o mnie, to Katniss, ale też nie ma za bardzo w czym wybierać...

_Renee_

ooo na to nie wpadłam, wybacz!! chociaż dziwne, że nie uwzględniłam tego... sama mam już doświadczenie z kobietą, więc wybacz:) no w następnej części będzie SPOILER Joanna :)

EastJudas

Miałem każdego, nic ciekawego

EastJudas

Jestem w szoku po przeczytaniu niektórych wypowiedzi w tym wątku :o
Odpowiadając na pytanie Peeta i Cato. Co do tego pierwszego, to zdecydowanie lubię wysokich facetów, ale ma coś w sobie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones