PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 052
oceny
7,2 10 1 369052
6,5 32
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci
ocenił(a) film na 10
glon1

Jejuu dziecko jedno zdanie, a już dwa błędy. Jak widać nie zrozumiałyście z twoimi "koleżanusiami" sensu filmu. To nie jest film dla dzieci..
A poza tym dziecko drogie.. filmu nie ocenia się na podstawie tego, że tylko nie wciągnął. A efekty? muzyka? gra aktorów? wszystko to opuściłaś jakby to było W OGÓLE nie ważne!!!
JAK NIE UMIESZ OCENIAĆ TO JUŻ WGL LEPIEJ NIE WCHODŹ NAWET NA TĄ STRONĘ..PRZEZ TAKICH BEZMYŚLNYCH LUDZI JAK TY, BARDZO DOBRE FILMY TRACĄ NALEŻYTĄ OCENĘ.

ocenił(a) film na 1
Tari12

kAŻDY MA prawo do własnego zdania tuku

ocenił(a) film na 10
glon1

ale twoje zdanie jest żałosne. I wgl w tym temacie nie ma wgl tego twojego zdania zamieszczonego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o jeszcze większy żal .Nie umiesz oceniać filmów to na prawde nie oceniaj ich...

ocenił(a) film na 10
Tari12

Popieram cię w 100% jak zobaczyłem że ta osoba ocenia Igrzyska co są na podstawi książki co po 1, trzeba przeczytać później iść do kina na film IGRZYSKA NA 1 KAC WAWA NA 10 BOŻE DROGI WIDZISZ A NIE GRZMISZ TO TRZEBA MIEĆ DOPIERO GUST FILMOWY, ZA TAKIE COŚ TO ZE SZKOŁY BY MNIE WYRZUCILI ŻE NIE ZNAM SIĘ NA PORZĄDNEJ KINEMATOGRAFII

tytan5017

you're getting trolled, i think.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Tari12

No dobrze mówisz ale już się tak nie unoś heheheh chodź wiem że cie to denerwuje, ja dalej jednego nie rozumiem jak można ocenić Hunger Games na 1 a Polską żałosną nawet nie da się nazwać komedie Kac Wawa na 10 panie boże daj mi oświecenia :D

ocenił(a) film na 10
tytan5017

Niestety będę się tak unosić gdyś nie wytrzymuję euforii, które we mnie siedzi gdy widze takie COŚ!!!
na niczym innym nie będę odreagowywać.

Tari12

Wiesz w ogóle czym jest euforia?

ocenił(a) film na 10
laevisi

to miał być sarkazm, witam w internetach :)

Tari12

Sarkazm tak nie wygląda. Poza tym nie widziałam jeszcze siedzącej euforii.

ocenił(a) film na 10
laevisi

Sarkazm tak nie wygląda? Ahaa.. nie no dzięki za info 0.o To jest forum o filmie, więc już nie rób większego spamu

ocenił(a) film na 7
glon1

Trolować trzeba jeszcze umieć .. : DD

ocenił(a) film na 8
Mrs-B

huehuehue :>

użytkownik usunięty
glon1

jak to przeczytałem to prawie spadłem z krzesła dziecinko.

ocenił(a) film na 8
glon1

No i co, że ona ocenia na 1? Jak ktoś chce obejrzeć ten film to i tak obejrzy. Poza tym każdy myślący człowiek wie, że oceną na filmwebie nie ma co się kierować, bo dużo tu takich dzieci. Z resztą ta dziewczynka sama mówi, że film jej nie wciągnął, bo wolała rozmawiać z koleżankami (w kinie? O.o), dlatego też nie ma żadnego prawa ocenić filmu, którego nie oglądała, a jednak robi to. Nic nie poradzimy na takie osobniki. To tylko jakieś dziecko, które myśli, że pozjadało rozumy, nie dajcie się prowokować : )

glon1

mam takie same odczucia

glon1

nie dziwie się, że cię nie "wciopngnoł" skoro nie zrozumiałaś najważniejszych w nim rzeczy bo cały przegadałaś o chłopkach...

glon1

Spróbuj ze słownikiem ortograficznym. Może Cię wciągnie.

ocenił(a) film na 3
pinki96

Co nie zmienia faktu że film jest nudny...

ocenił(a) film na 9
glon1

Jak się gada z koleżankami o chłopakach, to nic dziwnego że nie wciągnął BARTOSZU!

Megafil666

chyba wciopngnoł

ocenił(a) film na 3
glon1

hahaha :)

ocenił(a) film na 8
glon1

hmmm, znaczy to ze albo nie umiecie ogladac filmow albo brak Wam reflekcji i wrazliwosci na takie historie.
Nie musi Wam sie podobac ani Was wciagac. Ale 1 to zdecydowanie za malo

ocenił(a) film na 3
glon1

...i o chłopaków dużych członkach???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones