PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 186
ocen
7,2 10 1 369186
6,5 32
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

mam wrażenie ze Josh Hutcherson nie pasuje do filmu,jakby zatrzymał sie dla mnie na
poziomie 'podrózy do wnętrza Ziemii'.wydaję mi się że Liam Hemsworth bardziej odpowiada
jako obiekt zainteresowania ; ) bohaterki a ten josh to taki dzieciaczek.mozliwe ze się mylę
ale film zapowiada sie ciekawie więc obejrze na pewno;)

kasiafilm

Josh Hutcherson nie nie ma grać w tym filmie wielkiego i odważnego bohatera, ma być dobry i wrażliwy,moim zdaniem idealnie pasuje do tego filmu. Czytałeś książkę?

użytkownik usunięty
narka11

Myślę, że dobrze zagra, ale po obejrzeniu zapowiedzi zobaczyłam tą różnicę w wieku jego a Jennifer Lawrence III. Nie wyobrażałam sobie Peety młodszego od Katniss.

ocenił(a) film na 4
kasiafilm

Po charakteryzacji Josh wygląda mniej więcej tak jak sobie Peete wyobrażałem. Myślę, że dobrze go zagra. Nie zapominajmy też, że w Podróży grał 4 lata temu, a to jednak zawsze 4 lata.

ocenił(a) film na 10
ZupkaChinska

Ja również tak sobie wyobrażałam łagodnego i dobrego Peete

Gienek16

no ja też, ale wypadł świetnie!!!!!!!

kasiafilm

Post pisałam zanim przeczytałam książki. Teraz jestem posiadaczką i wiernym czytelnikiem, dlatego przyznaje się bez bicia- myliłam się, Peeta jest dobry! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones