PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621372}
7,7 11 981
ocen
7,7 10 1 11981
Ill Manors
powrót do forum filmu Ill Manors

Film jest wzorcem dla wszystkich reżyserów, którzy wydają worki pieniędzy na realizacje swoich wizji, a tworzą małostkowe filmy..
Ten film pokazuje jak zwykły film o normalnym amerykańskim życiu może stać się "arcydziełem". Film
który na pewno nie kosztował worka pieniędzy, a jest zrealizowany na światowym poziomie - pod
względem gry aktorskiej, montażu, soundtracka - gdzie wszystko się ze sobą klei.
Trzy słowa które scharakteryzują ten film - prawdziwy, brutalny i poruszający! Jeden z tych filmów
które po obejrzeniu zapamiętamy na bardzo, bardzo długo.
Czy obejrzałbym ten film ponownie? Tak
Moja ocena: 9/10

ocenił(a) film na 10
noworosyjsk

Pomyłka - film nie jest o "amerykańskim życiu" gdyż dzieje się w Londynie.

ocenił(a) film na 8
zrelaxowany85

Reżyserzy bierzcie przykład.... no to się ubawiłem :)

ocenił(a) film na 10
noworosyjsk

Czy tam, gdzie człowiek upaść już niżej nie może można wskrzesić odruchy człowieczeństwa !?!? Mocny, wspaniały film i to na dodatek debiut więc co będzie dalej - czekam z niecierpliwością i jestem gotów dać 10 na 10 !!!

noworosyjsk

Amerykańskie życie X D tak chłop oglądał

ocenił(a) film na 8
noworosyjsk

Popieram!

noworosyjsk

Film zrealizowany kapitalnie, sceny, dialogi, emocje bohaterów na najwyższym poziomie. Jakbym znalazł się po tej mrocznej stronie Londynu. Jednak ten film jest smutny, przygnębia, momentami przeraża totalny brak człowieczeństwa głównych bohaterów, choć ono gdzieś w nas cały czas tkwi (scena pożaru). Dodatkowy plus dla twórców za dobranie takich zakazanych twarzy do tego filmu. Ogólnie film naprawdę wart polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones