PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607122}
7,4 41 979
ocen
7,4 10 1 41979
6,9 20
ocen krytyków
Imagine
powrót do forum filmu Imagine

Urzeka wszystkim, czym może - muzyką, nastrojem, tematem, zdjęciami... Jest to jeden z najlepszych filmów, jakie kiedykolwiek widziałam. Oglądałam go już wiele razy i za każdym ujmuje mnie coraz bardziej. Polecam wszystkim niezdecydowanym, lubiącym ten "powolny" rodzaj kina i fabułę, która odbiega od codzienności, zachowując wszelki jej wymiar.

ocenił(a) film na 10
rebelleey

TEZ UWAZAM TEN FILM ZA WARTOSCIOWY I PIEKNY!!! Dziwie sie ze nie zostal wybrany i nie walczyl o OSCARA bo jest o wiele lepszy od IDY i innych ktore kiedys walczyly. Swietnie ukazana utrata wzroku i ukazanie zycia opartego tylko na sluchu, dotyku i zapachu. Na koniec dodam ze bylem w szoku bo naprawde myslalem ze i NAUCZYCIEL jak i EWA sa naprawde niewidomi... Genialnie to zagrali i zabraklo mi tylko w tym filmie ze rozwinela sie w nich milosc i zostali para...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Właśnie niejednoznaczne zakończenie jest największą zaletą tego filmu. Każdy może sobie wyobrazić, co było dalej. I całe szczęście, że film nie był zrobiony na sposób hollywoodzki (tam byłaby wielka miłość, dzieci śmigałyby pod opieką nauczyciela jak nietoperze, a na końcu jedliby obiad na statku w towarzystwie kapitana...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones