PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 94 965
ocen
7,8 10 1 94965
6,8 13
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

Ten film to bardziej zlepek efektownych scen ze świetnymi ujęciami i muzyką niż spójna fabuła. Razi niesamowicie swoją pretensjonalnością.

TipuSahib_2

Jeden pisze "prawdziwe arcydzieło
Film przepiękny,wzruszający pełen dramatyzmu postać chłopca ,odtwarzana przez Bale'a zagrana perfekcyjnie".
Drugi Tanie efekciarstwo - film wydmuszka . A prawda jest pewnie gdzieś po środku, jak zwykle.

użytkownik usunięty
shogun19

Prawda jest dla każdego oglądającego inna. Jeden będzie się zachwycał, inny płakał ze wzruszenia, a inny nudził. Gusta są różne. I dobrze. Bo jak powiedział kiedyś - bardzo mądrze zresztą - pewien Japończyk "... nie może się każdemu podobać to samo, bo wtedy wszyscy chcieliby spać z moją żoną..."

ocenił(a) film na 9
TipuSahib_2

Oglądałem film dawno, ale nie pamiętam, żeby tych efektownych scen było jakoś specjalnie dużo. Poza tym, przecież większość filmu dzieje się w obozie, więc jest to średnio efektowne dla filmu, tak mi się wydaje. Chyba, że chodzi Ci o jakieś inne efekciarstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones