PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30918}

Imperium zmysłów

Ai no korîda
5,7 4 731
ocen
5,7 10 1 4731
6,1 10
ocen krytyków
Imperium zmysłów
powrót do forum filmu Imperium zmysłów

puste imperium

ocenił(a) film na 5

Łamie tabu, ok. Momentami nużący, bo niestety w tym filmie nie dzieje się nic poza scenami
seksu. Ma się wrażenie, że chodzi im tylko o doznania fizyczne. Oglądając nie mogłam
pozbyć się wrażenia, że lepiej zrobiłby tę historię Ang Lee bądź Kar Wai Wong, nadali by
temu filmowi duszę. Także jestem zawiedziona, że taki potencjał się zmarnował.

ocenił(a) film na 6
PannaPi

Faktycznie nużący, ponad rok go oglądałem, bo fabuła męczyła. Za to gra aktorska, muzyka i sceneria na wysokim poziomie.

astat_2

Imponujące jest w tym filmie to, że to obraz z 1976 roku. Nawet w dzisiejszych czasach ten film szokuje a 40 lat temu to musiało być naprawdę coś.

ocenił(a) film na 7
PannaPi

A po co temu filmowi dusza? On jest o niszczącej sile pożądania tak silnego, że zawłaszczającego całe życie. Tu niepotrzebne jest żadne uduchowienie dodatkowe, które zniszczyłoby klimat tego filmu. Uważam, że znużenie widza obrazem również było celem reżysera.

fioletowa_822

Faktycznie tak się znużyłem,że po scenie z jajkiem wyszedłem z seansu. Podobnie jak połowa widzów.

ocenił(a) film na 9
PannaPi

Jaka dusza? Tak jak napisałaś wcześniej - chodzi o jak najbardziej intensywne doznania fizyczne i kult penisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones