PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751112}
6,1 9 880
ocen
6,1 10 1 9880
Imperium
powrót do forum filmu Imperium

No jak to? "Małżeństwa gejowskie zabijają białą rodzinę! Aborcja zabija białe dzieci! Dywersyfikacja zabija białą rasę!"
I nie mogłeś się z tym utożsamić jeden z drugim, prawacka zarazo? Nie są to dla ciebie hasła na czasie?
Ja wiem, chciałbyś, żeby służby ścigały antyfaszystów. Podejrzewam, że niestety ścigają. Ale tak się składa, że ostatni akt ludobójstwa miał miejsce z prawackich pobudek. A wraz z problemem uchodźców faszyzm staje się aktualniejszy niż kiedykolwiek.

Redaktorka

Właśnie o to chodzi: źródłem twojej lewicowej wiedzy jest "podejrzewanie"

Dombek

Uuuuu, 5 postów w ciągu 10 lat! W tym jeden do mnie! To trzeba uczcić! Szkoda, że taki miałki ten pościk.

Redaktorka

uuuu a widze że założyłaś profil żeby skomentować bo ci już tam pewnie krew z kapska od tego ciśnienia poszła.No pasaram powtarzaj sobie to ci przejdzie.

ocenił(a) film na 1
Redaktorka

Ostatni akt ludobójstwa to miał akurat miejsce z pobudek lewackich. To nie kto inny jak towarzysz Stalin mordował miliony ludzi w rosyjskich gułagach a kolejne miliony ofiar pochłaniał wszechobecny głód. A wszystko w imię równości, sprawiedliwości społecznej i tego typu innych bzdur. Radzę się dokształcić zanim kolejny raz coś napiszesz. Redaktorką to ty możesz co najwyżej być na Czerskiej i to raczej w jakimś bezpłatnym dodatku, którego nawet nie czytają przedstawiciele KOD-u.

ocenił(a) film na 8
Dzida_86

Przepraszam: Rwanda i Bałkany to chyba nie jest już stalinizm. Aktualnie ISIS. Swoją drogą, to zabawne, że pewni ludzie każdy ustrój totalitarny określają jako 'lewacki'.

ocenił(a) film na 1
dominikus9

Pisałem o masowym ludobójstwie na nieporównywalnie większą skalę. A skoro już się czepiasz kolorowy chłoptasiu tych Bałkanów, to ludobójstwo w Srebrenicy było z rozkazu Miloszevica - starego komunisty. Więc pudło. Ciekawe, że nie wspomniałeś przy okazji o Kambodży i Czerwonych Khmerach (oficjalnie 3 mln. ofiar, nieoficjalnie nawet 4). Pewnie przypadkowe przeoczenie, prawda?

ocenił(a) film na 8
Dzida_86

IRA, RAF, lewackie bojówki w Ameryce Południowej... Świat jest pełen idiotów, którzy są gotowi ginąć i zabijać za idee - nieważne czy z lewa, czy z prawa. Ja, kolorowy chłoptaś, tak jak Ty uważam komunizm za byt zbrodniczy. Każda skrajność jest zła. Ale czy naprawdę każdego, kto głęboko wierzy w prawa człowieka i nie zostawia wszystkiego prawu popytu i podaży (jednocześnie nie negując istnienia tej zależności) należy zrównywać ze zbrodniarzami totalitaryzmu? Nie dajmy się zwariować.

Pax et Bonum

dominikus9

Uważam sie za konserwatyste a największymi wrogami konserwatyzmu są socjalizm i nacjonalizm(to tak po krótce w ramach przedstawienia swojego światopoglądu żeby nie było nieporozumień) .A teraz pytanie , czy nie uważa pan że ostanimi czasy tzw. "Prawa człowieka " stały sie zaklęciem pod które można podciągnąc wszystko? Można napaść a inny suwerenny kraj pod przykrywką łamania praw człowieka a także tłumaczyć tym swoje dewiacje (nie mam tu na myśli homosexualizmu )?

Redaktorka

A psychiatra kiedy cie macal - red_aktorko ?
Czerwone aktorstwo stalo sie twoja glowna natura, a to juz chorobka !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones