PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512079}
Ten film nie ma jeszcze ocen. Widziałeś? Oceń!

Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry
powrót do forum filmu Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry

Kto liczy na romans?

użytkownik usunięty

ja liczę na romans Brada i Natalie...

Natalie nie umywa sie do Angelina .. wiec....licz sobie dalej

użytkownik usunięty
guga_buzka

chyba nie mówisz o urodzie? naprawdę nie wiem co wszyscy widza w Angelinie...

najwazniejsze, ze Brad to widzi ;]

guga_buzka

a wcześniej widział w Aniston :D

deadrys

hah no faktycznie.. ale porażka..

guga_buzka

Według mnie Angelina tak naprawdę jest przeciętna oprócz dużych oczu nie widzę w niej nic nadzwyczajnego, ma wielkie wary, a do tego nos zwęzony po operacji plastycznej, reszta makijaż, włosy to tylko dodatki. Natalie ma nietypową urode, ale każdy ma swój gust. Z Monroe też zrobili seksbombe chociaż bez "pijaru" wygląda jak reszta kobiet.

karoljna94

blablabla

karoljna94

Aż mam ochotę podejść i napluć Ci w ten głupi pysk:) jakie operacje? Nie miała żadnej operacji, która poprawia wygląd IDIOTKO, jedynymi operacjami były te konieczne, które uratowały jej życie. Brad kocha Angeline najbardziej na świecie! Radzę poczytać i pooglądać wywiady zanim będziesz udzielać się na jakiś temat o którym GÓWNO wiesz, pozdrawiam gimbuske ;)

blvcksmiles

Hah napisała gimbuska xD Jesteś taką fanką, a nawet nie wiesz, że miała operacje nosa. "Gówno" to powiedzieli na porodówce gdy cie zobaczyli.

karoljna94

operacje nosa..... przyśniło ci się coś? hahahahah radzę zobaczyć jej zdjęcia jak była mała, jak była nastolatką i UPS nadal jest taki sam:) szukaj dalej ;)

użytkownik usunięty

Nie zdziwiłabym się gdyby tak się stało;) Angelina wygląda coraz gorzej... Należy jej się za Aniston;)

Bradolf Pitler :)

marcin2800

o boże, przyślijcie ekipę lajkującą! ^^

elizabethriddle

popieram!! :)

A ja liczę na niezły film...

ja bym tego nie chciała dla mnie Brad i Angelina to najpiękniejsza i najszczęśliwsza para w Hollywood a Natalie też jest szczęśliwa w swoim małżeństwie

ussia4

zgadzam się w 100% :)

dobrze by było jakby sobie poruchał chłopak ;)

Co za ludzie liczą na romans gwiazd zamiast liczyć, żeby byli wierni ze swoimi małżonkami, ciekawe jakby wam ktoś tak życzył...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones