PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512079}
Ten film nie ma jeszcze ocen. Widziałeś? Oceń!

Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry
powrót do forum filmu Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry

tytuł po naszemu będzie brzmiał "Biżuteria dla niej"

użytkownik usunięty
tagmen

Tytuł jest nieziemski, taka przeciwwaga dla ,,300''

Brad chyba lubi długie tytuły. "Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford" to przy tym nic ;)

nie będzie się trzeba zastanawiać nad plakatem, - tytuł zajmie 90% powierzchni, dorzuci się jeszcze nazwisko reżysera oraz Portman i Pitta, ha ha =)

tagmen

lub "Ważne Rzeczy" lub "Ich przedmioty"

szybma_fw

"Życie Na Gorąco"

tagmen

Kac Vegas : To skomplikowane

użytkownik usunięty
tagmen

Jak zostać jubilerem.

tagmen

Już widzę jak ludzie będą szli do kina:

"Dzień dobry poproszę 2 bilety na film, yyyyy, ten, no, yyyy, ooo ten z Bradem Pitem."

AtlantyQ

Ha ha! XD

AtlantyQ

chyba nie masz racji, ktos moze poprosic, ooo ten z Natalia Portman.

AtlantyQ

Chciałem napisać to samo ;)

użytkownik usunięty
tagmen

Buntownik z wyboru.

użytkownik usunięty
tagmen

Tytuł zajmie większość miejsca na plakacie filmowym.

tagmen

Szklana Pułapka 6
Brad Pitt i przyjaciele
Kochaj albo tańcz

tagmen

Tytuł filmu to " Złotnik " ;D

tagmen

Z pewnością będzie jakiś od palmy i z du....

tagmen

nasi cudowni tłumacze lubią krótkie tytuły, stawiam na "Pamiątki po niej" lub "4letni romans"

sweet_nothing

Można i tak. Podobno małe (hmm, w tym przypadku: krótkie) jest piękne =)

tagmen

xD

tagmen

Skrócić do "Collection of Lenore Doolan and Harold Morris" i git.

tagmen

po prostu "Kolekcja"

tagmen

Ważne Artefakty i osobiste nieruchomości z kolekcji Lenore Doolan i Harolda Morrisa, w tym książek, Fashion Street i Biżuteria

tagmen

Wirujące klejnoty Doroty ( Dirty Dancing;)

tagmen

I w sumie dobrze jakby tak było. Tworzenie tak długich tytułów to głupota. Chyba chęć bycia oryginalnym w denerwującym stylu.

użytkownik usunięty
Hustla

No rzeczywiście. Najlepiej by było, gdyby wszystkie tytuły filmów składały się z jednego słowa, albo nawet jednej litery...

I po co ta ekstrema? Nic takiego nie zasugerowałem, nie ośmieszaj się. Kilka słów wystarczy, ale nie 15. Zresztą to sztuka, mogę oceniać jeśli coś mi się nie podoba.

Hustla

Nie widzę w tym tytule niczego godnego zachowania. Skrócą, zmienią - jak ktoś chce może operować tymi "Artefaktami...", choć mimo, iż wątek ten ma kilka komentarzy, nikt sobie tego trudu nie zadał - może więc jest coś na rzeczy?

tagmen

"Biżuteria" xd

tagmen

Kolekcja Lenore i Harolda : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones