PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6388}
6,6 9 908
ocen
6,6 10 1 9908
Impostor: Test na człowieczeństwo
powrót do forum filmu Impostor: Test na człowieczeństwo

Dla mnie rewelacja, ale niestety wali po głowie tylko gdy się nie zna zakończenia. Znając zakończenie już nie potrafię się wciągnąć. A szkoda.

ocenił(a) film na 8
lt_col_John_Sheppard

Oglądałem go w czasie kiedy wszedł do kin i cale szczęście zapomniałem końcówki, dzisiaj obejrzałem go po raz drugi i podobał mi sie jak za pierwszym razem. Świetne kino z zaskakującym zakończeniem, polecam.

ocenił(a) film na 9
netmaniak_1984

zgadza się bardzo fajny film ,widziałem już kilka razy i nie nudzą mnie powroty :-)

damian252

no to ja nie mam już co ogladać jak przeczytałem opowiadanie.... szkoda

ocenił(a) film na 9
miro0808

że co ? ;]

ocenił(a) film na 7
damian252

Przypominał mi Raport Mniejszości 7/10

lt_col_John_Sheppard

ile razy oglądasz jeden i ten sam film?

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Czasem 8, mogło się zdarzyć więcej.

Ale o tym rozmawialiśmy w innym miejscu. Ty chciałeś, by filmy były z akcją. Gdy wiesz, co się stanie, nie musisz oglądać drugi raz. Natomiast przekaz wielu filmów nie ogranicza się do naparzania, wykrycia mordercy i pościgu na autostradzie. Wówczas nawet znajomość fabuły nie zmniejsza przyjemności oglądania.

hyrkan

widocznie zależy co kto lubi. nie ma sensu drążyć tematu.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Tak? A wiesz, ile razy pisałeś, że filmy to gnioty, ile razy obrażałeś ludzi, że są puści z uwagi na zegarek, który noszą albo film, który oglądają? :) Jak to się łatwo zmienia - gdy obrażasz ludzi, to warto drążyć, ale gdy zaczyna się rozmowa, że film to nie tylko fabuła, to nagle tego tematu nie ma sensu drążyć.

Popatrz popatrz. Może źle wybrałeś forum?

hyrkan

znalazłem już kilkanaście osób które nocami prześladowałeś, tak więc szukaj ofiary gdzie indziej !

ocenił(a) film na 8
Mothyff

:D Pisanie z Tobą mnie bawi. Ty robisz błąd za błędem, a ja Cię poprawiam.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Możesz mi wyjaśnić taką oto kwestię: spotykam na publicznym forum człowieka, który innych ordynarnie obraża. Piszę do niego, nie obrażając go w tym samym stylu. Ten człowiek pisze, że to on jest prześladowany. Co z nim jest nie tak?

hyrkan

jeśli umiałbyś się zachować jak normalny człowiek, i nawet sobie szpiegować jak dotąd to robisz, i porozmawialibyśmy o twoich problemach z moimi postami w jednym temacie - byłoby to po prostu łatwiejsze a tak to ty tracisz całą noc, piszesz pod każdym moim postem podobne trollingi, a ja podobnie odpisuję prosząc o zaprzestanie trollowania. Tu nie chodzi o to że ja się jakoś bardzo źle czuję tylko o to że normalni ludzie ułatwiają sobie życie a nie jak ty utrudniają jak koń pod górę. I powtarzam - nigdy nikogo nie obrażam pierwszy. Już któryś raz zresztą. Więc proszę nie kłamać.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Gdybyś umiał się zachować jak człowiek i nie obrażał ludzi w wielu wątkach, nie otrzymałbyś odpowiedzi w wielu wątkach.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Jak dotąd nie prosiłeś mnie o zaprzestanie rozmowy.

Nie ucz mnie proszę o normalnych ludziach (czy, gdzie indziej, o grzeczności). Rozmawiamy dlatego, że trollujesz, piszesz ludziom bardzo dużo chamskich odzywek, a na Twoje rzekomo częste merytoryczne teksty nijak nie da się trafić.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Ja Ci, Mothyff, odpisałem w kilku wątkach, w których właśnie obraziłeś kogoś pierwszy. I napisałem tam właśnie tę uwagę, że obrażasz tam pierwszy, gdy nikt Cię nie zaczepiał i nie nawiązywał z Tobą rozmowy.

To jest dowód. A Ty teraz kłamiesz, że tego nie było. Ciebie nikt nie przekona, że białe jest białe, prawda? :)

lt_col_John_Sheppard

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

lt_col_John_Sheppard

film moze i ma unikalny klimacik jak na swoj budzet ale zakonczenie ma wyjatkowo slabe i nielogiczne bo zaprzeczyli dokladnie temu co tlumaczyli widzowi na samym poczatku filmu. w zasadzie to juz od polowy wiadomo ze oboje byli replikantami. zupelnie niepotrzebnie podali ta informacje lemingom jak na tacy poprzez flashback z wyjazdu Olhomow. tej sceny zwyczajnie nie powinno byc w tym filmie i wtedy by byl znacznie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones