PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261650}

Incredible Hulk

The Incredible Hulk
6,4 122 811
ocen
6,4 10 1 122811
5,1 19
ocen krytyków
Incredible Hulk
powrót do forum filmu Incredible Hulk

Kto dał do tego filmu Roberta Downeya Jr skoro nic nie wnosi ani do filmu ani do przyszłych filmów Marvela. Jako że na ten film zmarnował jeden z 5 kontraktów Downey na filmy Marvela w wszyskie już wykorzystano a Robert nie chce ich przedłużyć [nie licząc Avengers 2 i 3] raczej nie powstanie 4 część przygód solowych o Iron Manie. Tak samo Iron Man 3 zmarnował kontrakt.

ocenił(a) film na 10
marvelcomics

Gdzie masz w tym filmie Downey JR??? Chyba cos przeoczyłem... Bedzie i 4 i moze nawet 5 z czego sie bardzo cieszę, sam rezyser i aktor to powiedzieli :) znawco kuźwa wielki

Himiteshu

Na końcu filmu się pojawia. Nie wiem jak można było to przeoczyć.

ocenił(a) film na 10
RobinOne

Tak, ale to nie jest SAM film koleś

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

aktorzy nie podpisuja z marvelem kontraktow na osobne filmy, tylko na wystapienie w produkcjach, wiec to cameo sie zalicza.

ocenił(a) film na 10
Dochuu

No to teraz Cie zdizwie bo wczoraj Chris Evans powiedzial ze ma jeszcze kontrakt na 6 filmow z Marvelem NIE licząc cameo w Thorze Mroczny Świat

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

nie wiem jak evans ale na stowe tak dzialala reszta aktorow np. samuel l. jackson. podejrzewam ze evansowi nie licza tego cameo, poniewaz do okresu poznej produkcji zamiast niego byl tom, a chris sam sie zglosil na ochotnika. wiec moze to ma charakter 'dobroczynny' ; d no i raczej nie bedzie 6 kapitanow ameryk ( nawet liczac 2x avengers i 1 capa zostaja 3 filmy ) wiec cos z tego musi byc cameem ( jak to sie odmienia? :p ) lub wystapieniem w paru odc agentow ( np ).

ocenił(a) film na 10
Dochuu

Może z tymi pozniejszymi wystepami masz racje choc wiem ze nowy cap bedzie w 2016, juz potwierdzone

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

slyszalam, strasznie zaluje ze cap3 bedzie przed thorem3 ; ( mam chociaz nadzieje ze thor3 bedzie pozniej ale wciaz w 2016...

ocenił(a) film na 2
marvelcomics

film wg. ciebie jest słaby ponieważ zobaczyłeś Downeya Jr. na końcu? Gówniany argument.

ocenił(a) film na 6
marvelcomics

Po pierwsze obecność w Hulku nie ma nic wspólnego z nie chęcią do przedłużania kontraktów itp. Strasznie durne założenie.

Po drugie jest to klasyczna w filmach marvela zapowiedź kolejnych filmów z uniwersum w scenkach po napisach. Tak jest w KAŻDYM z ich filmów i to jest normalne...

ocenił(a) film na 6
marvelcomics

Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Avengers, Avengers: Age of Ultron, Avengers 3. Jest to 6 filmów z potwierdzonym występem Roberta. Jego kontrakt zakłada występ w 6 filmach. Jak widać The Incredible Hulk nie zalicza się do tej listy.

ocenił(a) film na 7
marvelcomics

Chodzi o wiązanie z sobą uniwersum Avengersów poprzez drobne epizody.

ocenił(a) film na 6
Rahabiel

dokładnie. ludzi nie zadowolisz. jedni narzekają, że "wszyscy som we wszystkim", a inni się cieszą, że filmy są powiązane i tworzą całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones